Karta atleta

Export do excelu
  • Zasadil Jan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 07.71 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m 12.07 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 18.23 Praha - Kotlářka 21.06.2017
150 m 18.51 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 24.50 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 39.18 Praha - Eden 30.08.2017
300 m 38.61 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 54.45 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
400 m 54.10 h Praha - Stromovka 17.02.2018
600 m 2:23.53 Praha 20.06.2013
800 m 2:13.49 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1000 m 3:06.63 Praha - Eden 30.09.2017
60 m překážek 13.90 Praha 05.06.2013
60 m překážek 09.61 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m překážek 16.33 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek 20.42 Praha - Eden 06.10.2018
sprintérský trojboj 1852 Praha - Děkanka 03.07.2018
středoškolský pohár 1124 Praha - Strahov 05.10.2018
devítiboj 4359 Praha - Eden 30.09.2017
vrhačský trojboj 1786 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrhačský čtyřboj 1778 Kolín 14.04.2018
hod diskem 1kg 45.35 Praha - Eden 06.09.2017
hod diskem 1,5kg 37.36 Praha - Juliska 09.05.2018
hod diskem 2kg 32.98 Praha - Děkanka 03.07.2018
hod kladivem 4kg 30.89 Praha - Eden 30.08.2017
hod kladivem 5kg 22.81 Kolín 14.04.2018
hod oštěpem 600g 39.40 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod oštěpem 700g 42.58 Praha - Vokovice 18.09.2018
hod oštěpem 800g 45.08 Praha - Juliska 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.70 Praha - Strahov 18.09.2014
vrh koulí 3kg 11.09 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 3kg 12.16 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 4kg 12.68 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrh koulí 4kg 12.45 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 5kg 12.15 Praha-Stromovka 22.05.2018
vrh koulí 5kg 11.28 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok daleký 5.37 Praha - Eden 30.09.2017
skok daleký 5.40 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.40 Praha - Eden 30.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 Praha - Kotlářka 11.09.2019
100 m 12.07 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 18.71 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.50 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 39.56 h Praha-Strahov 11.01.2019
sprintérský trojboj 1830 Praha - Kotlářka 11.09.2019
vrhačský trojboj 1432 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1,5kg 36.40 Praha - Juliska 10.09.2019
hod kladivem 5kg 22.41 Praha - Děkanka 15.05.2019
hod oštěpem 700g 41.56 Kolín 08.05.2019
hod oštěpem 800g 45.08 Praha - Juliska 11.05.2019
vrh koulí 5kg 11.60 Praha - Juliska 19.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dci 6 Praha - Juliska 1432
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci Praha - Juliska 31.69
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci 6 Praha - Juliska 33.76
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 6 Praha - Juliska 11.60
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci Praha - Juliska DNS
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci Praha - Juliska DNS
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M 8 Praha - Kotlářka 1830
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B01 6 Praha - Kotlářka 07.75
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B02 5 Praha - Kotlářka 12.36
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B02 2 Praha - Kotlářka 24.90
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Juliska 10.77
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Juliska 36.40
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci 11 Praha - Juliska 38.14
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 12 Praha - Juliska 11.06
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 6 Praha - Juliska 24.88
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B2 2 Praha-Hostivař 12.16
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) oštěp 800g/M Praha-Hostivař 41.84
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha - Stromovka DNS
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci Praha - Stromovka DNS
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 7 Praha - Eden 40.02
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 6 Praha - Eden 32.84
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 800g/M 5 Praha - Kotlářka 41.54
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B02 2 Praha - Kotlářka 12.07
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) kladivo 5kg/Dci 10 Praha - Děkanka 22.41
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) disk 1,5kg/Dci 6 Praha - Děkanka 30.90
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B05 4 Praha - Děkanka 12.19
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/M 5 Praha - Juliska 45.08
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B07 3 Praha - Juliska 24.50
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 4 Kolín 11.08
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci 5 Kolín 41.56
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B21 2 Praha-Strahov 18.71
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B13 3 Praha-Strahov 39.56