Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Bělík
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Perun Vítězslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Výška 460 974
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - 1 1 - - - -
- 1 - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Hradec Králové 03.09.2019
60 m 07.65 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 12.13 Hradec Králové 13.06.2020
150 m 19.68 Dvůr Králové nad Labem 09.09.2017
200 m 25.77 Hradec Králové 03.09.2019
300 m 49.29 Dvůr Králové nad Labem 03.09.2015
400 m 58.18 Hradec Králové 13.06.2020
800 m 3:11.29 Hradec Králové 08.05.2015
1000 m 3:36.54 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
60 m překážek (0.76) 11.06 Jaroměř 19.09.2015
60 m překážek (0.84) 09.53 h Praha - Stromovka 09.12.2017
60 m překážek (0.99) 09.09 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.93 Kolín 08.05.2017
110 m překážek (0.99) 17.61 Hradec Králové 14.06.2020
skok vysoký 2.10 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
skok vysoký 2.08 Kolín 17.06.2020
skok o tyči 1.90 Hradec Králové 14.06.2020
skok daleký 6.64 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.70 Mladá Boleslav 04.07.2020
trojskok 12.62 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
trojskok 12.96 Praha - Eden 14.09.2019
vrh koulí 5kg 07.24 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 08.82 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 6kg 08.46 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 6kg 07.96 Hradec Králové 13.06.2020
hod diskem 1,75kg 17.23 Hradec Králové 14.06.2020
hod oštěpem 800g 31.96 Hradec Králové 14.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.35 Hradec Králové 08.05.2015
středoškolský pohár 1413 Trutnov 09.10.2019
středoškolský pohár 1504 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1013 Hradec Králové 08.05.2015
sedmiboj hala [Dci] 3170 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [J] 4261 Hradec Králové 13.06.2020
sprintérský trojboj 1628 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m 07.99 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 12.34 Hradec Králové 10.06.2019
200 m 25.77 Hradec Králové 03.09.2019
400 m 61.61 Hradec Králové 11.05.2019
1000 m 3:36.54 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
60 m překážek (0.91) 09.97 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok vysoký 2.02 Olomouc 30.06.2019
skok vysoký 2.03 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
skok daleký 6.45 Mladá Boleslav 25.05.2019
skok daleký 6.39 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
trojskok 12.62 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
trojskok 12.96 Praha - Eden 14.09.2019
vrh koulí 5kg 07.24 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 08.82 Hradec Králové 11.05.2019
středoškolský pohár 1413 Trutnov 09.10.2019
středoškolský pohár 1504 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj hala [Dci] 3170 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sprintérský trojboj 1628 Hradec Králové 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 6.39
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dci Ostrava - Vítkovice 2.03
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 24 Ostrava - Vítkovice 1504
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dci 10 Trutnov 1413
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dci Trutnov 6.11
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dci Trutnov 2.00
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) středoškolský pohár/Dci 7 Hradec Králové 1321
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) skok daleký/Dci Hradec Králové 5.89
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) skok vysoký/Dci Hradec Králové 1.95
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci Praha - Eden 1.94
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha - Eden 12.96
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 7 Praha - Eden 6.31
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 18 Hradec Králové 1628
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B03 3 Hradec Králové 12.69
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B03 5 Hradec Králové 07.99
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B03 6 Hradec Králové 25.77
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Dci Nové Město nad Metují 12.33
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Dci Nové Město nad Metují 1.79
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/M/F Mladá Boleslav 1.95
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok vysoký/M 7= Brno 1.98
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek skok vysoký/Dci Trnava 1.98
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/Dci/F Olomouc 2.02
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dci/KB 8 Olomouc 5.95
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 16 Kolín 6.01
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 4 Kolín 1.94
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B01 2 Hradec Králové 12.34
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M Hradec Králové 6.14
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M/F Nové Město nad Metují 1.95
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Dci/F 4 Brno 1.95
29.05.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/M Mladá Boleslav 1.97
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Dci Mladá Boleslav 2.01
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dci Mladá Boleslav 6.45
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/M/F Hradec Králové 2.02
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) desetiboj [Dci]/Dci Hradec Králové DNF
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dci 5 Hradec Králové 12.44
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Dci 4 Hradec Králové 61.61
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Dci Hradec Králové DNS
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.91)/Dci Hradec Králové DNS
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,5kg/Dci Hradec Králové DNS
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 700g/Dci Hradec Králové DNS
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 5kg/Dci 6 Hradec Králové 08.82
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Dci Hradec Králové 6.22
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Dci Hradec Králové DNS
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Dci Hradec Králové 1.87
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci Kolín 1.95
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 5 Jičín 16.35
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) skok daleký/Dci Jičín 5.90
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 Kolín DNS
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M Kolín 2.00
16.03.2019 Úpická laťka (ZŠ Úpice-Lány) skok vysoký/Dci/F Úpice 1.93
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dci Praha - Stromovka 1.95
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci 13 Praha - Stromovka 12.27
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok vysoký/M 7 Ostrava 1.98
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci Jablonec nad Nisou 2.00
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci Jablonec nad Nisou 12.62
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M Jablonec nad Nisou 1.95
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/FA 7 Jablonec nad Nisou 5.93
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 skok vysoký/Dci/F Hradec Králové 1.85
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B5 5 Jablonec nad Nisou 07.94
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 4 Jablonec nad Nisou 5.97
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 30 Jablonec nad Nisou 07.24
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci Jablonec nad Nisou 1.99
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B3 5 Jablonec nad Nisou 09.97
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci Jablonec nad Nisou NM
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 14 Jablonec nad Nisou 3:36.54
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci 26 Jablonec nad Nisou 3170
06.01.2019 16. Sparkassen-Hochsprungmeeting (LG Kreis Gütersloh 09) skok vysoký/Dci Herzebrock-Clarholz 1.95