Karta atleta

Export do excelu
  • Sudek Adam
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Brno 8.9.2014
60 m 08.58 h Praha - Strahov 28.11.2015
100 m 12.14 Kladno 19.5.2018
150 m 18.04 Cheb 20.8.2019
150 m 18.88 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 23.79 Vlašim 22.6.2019
200 m 24.16 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 36.61 Kladno 14.6.2019
300 m 37.66 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 51.36 Sušice 19.5.2019
400 m 52.07 h Praha - Stromovka 20.1.2019
500 m 1:20.4 Beroun 23.4.2016
800 m 2:24.77 Kolín 8.5.2017
800 m 2:26.85 h Praha - Strahov 22.2.2017
1000 m 3:23.93 Kladno 28.9.2014
1500 m 5:43.2 Beroun 13.10.2018
60 m překážek 11.71 Kladno 30.4.2015
60 m překážek 08.61 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 14.4 Beroun 7.10.2017
110 m překážek 14.93 Praha - Juliska 3.6.2019
300 m překážek 41.08 Kolín 6.6.2018
pětiboj 1349 Kladno 30.4.2014
devítiboj 3694 Beroun 7.10.2017
hod diskem 1kg 22.91 Beroun 7.10.2017
hod diskem 1,5kg 19.97 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 600g 22.05 Beroun 7.10.2017
hod oštěpem 700g 26.45 Beroun 13.10.2018
hod kriketovým míčkem 41.44 Kladno 30.4.2015
vrh koulí 4kg 08.45 Beroun 7.10.2017
vrh koulí 5kg 09.01 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.12 Beroun 18.4.2015
skok daleký 4.90 h Praha-Strahov 17.12.2016
skok vysoký 1.84 Vlašim 29.8.2018
skok vysoký 1.81 h Praha - Stromovka 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 18.04 Cheb 20.8.2019
150 m 18.88 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 23.79 Vlašim 22.6.2019
200 m 24.16 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 36.61 Kladno 14.6.2019
300 m 37.66 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 51.36 Sušice 19.5.2019
400 m 52.07 h Praha - Stromovka 20.1.2019
60 m překážek 08.61 h Praha - Strahov 12.1.2019
110 m překážek 14.93 Praha - Juliska 3.6.2019
skok vysoký 1.83 Beroun 24.8.2019
skok vysoký 1.65 h Praha - Strahov 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/M/B01 3 Beroun 51.62
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/M/F 7 Beroun 1.83
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B02 3 Beroun 23.85
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m/M/B01 7 Cheb 37.24
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 150 m/M/B03 4 Cheb 18.04
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R4 3 Olomouc 14.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R1 2 Olomouc 51.63
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/S1 4 Olomouc 14.88
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/F 6 Olomouc 15.05
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/M 8 Vlašim 1.81
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B03 1 Vlašim 23.79
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/M/B02 MS Kladno 36.61
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B01 6 Tábor 51.49
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B03 2 Tábor 23.89
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci 6 Praha - Juliska 14.93
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci MS Kolín 14.98
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B01 4 Kolín 51.63
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) výška/M 13 Sušice 1.75
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B02 4 Sušice 51.36
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci Kladno 15.09
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 2 Kladno 23.93
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J/B01 2 Kladno 51.81
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B02 3 Kladno 24.33
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R4 Praha - Stromovka DNF
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 6 Praha - Stromovka 08.71
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R01 MS Praha - Stromovka 08.73
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Dci/B01 MS Praha - Stromovka 08.69
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B08 MS Praha - Stromovka 24.16
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/Dci/F MS Praha - Stromovka 52.07
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/R01 3 Praha - Strahov 08.61
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 6 Praha - Strahov 1.65
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/FA Praha - Strahov DNF
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B02 1 Praha - Strahov 52.97
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B02 MS Ostrava - Vítkovice 08.75
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 37.66
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B04 5 Ostrava - Vítkovice 18.88