Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Holoubek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m 07.92 Tábor 02.10.2019
100 m 12.13 Písek 25.05.2019
150 m 22.64 České Budějovice 08.05.2016
150 m 19.71 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 24.74 h Praha - Strahov 25.01.2020
200 m 24.02 Nová Včelnice 01.06.2020
300 m 44.56 České Budějovice 07.05.2017
300 m 43.74 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 54.83 h Praha - Strahov 25.01.2020
400 m 52.97 České Budějovice 04.07.2020
800 m 2:32.25 Tábor 27.05.2017
800 m 2:28.44 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 3:26.54 Pacov 16.07.2017
1500 m 5:27.40 okres Jindřichův Hradec 10.05.2017
60 m překážek (0.91) 11.65 h Nová Včelnice 14.12.2018
100 m překážek (0.84) 23.13 Pacov 15.07.2017
110 m překážek (0.91) 19.62 Nová Včelnice 06.05.2018
200 m překážek (0.76) 32.30 Tábor 10.06.2017
skok vysoký 1.36 Nová Včelnice 05.05.2018
skok o tyči 1.80 Nová Včelnice 06.05.2018
skok daleký 3.68 h Nová Včelnice 28.11.2015
skok daleký 4.66 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 4kg 07.83 Pacov 16.07.2017
vrh koulí 5kg 07.75 Nová Včelnice 04.05.2019
hod diskem 1kg 21.97 Pacov 15.07.2017
hod diskem 1,5kg 17.52 Nová Včelnice 06.05.2018
hod kladivem 4kg 12.29 Tábor 21.05.2016
hod oštěpem 600g 19.33 Pacov 15.07.2017
hod oštěpem 700g 12.85 Nová Včelnice 06.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.98 Tábor 18.06.2013
pohár rozhlasu 0853 okres Jindřichův Hradec 10.05.2017
hod plným míčem 1kg 07.34 Tábor 18.06.2013
středoškolský pohár 2343 Tábor 02.10.2019
devítiboj 2300 Pacov 16.07.2017
desetiboj [Dci] 3074 Nová Včelnice 06.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.87 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m 07.92 Tábor 02.10.2019
100 m 12.13 Písek 25.05.2019
200 m 25.31 h Praha - Strahov 19.01.2019
200 m 24.32 Praha - Eden 14.09.2019
400 m 55.77 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
400 m 53.84 Písek 25.05.2019
skok vysoký 1.35 Nová Včelnice 04.05.2019
skok daleký 4.66 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 5kg 07.75 Nová Včelnice 04.05.2019
středoškolský pohár 2343 Tábor 02.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) středoškolský pohár/Dci Tábor 2343
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 60 m/Dci/B01 4 Tábor 07.92
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 400 m/Dci/B03 1 Tábor 54.08
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/M/B01 4 Nová Včelnice 12.38
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/M/B02 1 Nová Včelnice 24.54
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 1 Praha - Eden 53.98
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Eden 24.32
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/B01 3 Písek 55.16
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Písek 24.91
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 3 Praha - Juliska 12.42
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B02 4 Praha - Juliska 24.75
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/B01 6 Písek 12.40
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 200 m/M/B01 3 Písek 24.63
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 MS Třebíč 12.53
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/M/F MS Třebíč 54.92
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/B01 4 Písek 53.84
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 5 Písek 12.13
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Písek 24.44
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 100 m/M/B01 4 Nová Včelnice 12.23
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 400 m/M/B01 2 Nová Včelnice 54.02
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 400 m/Dci/B01 2 Karlovy Vary 54.23
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dci/B04 1 Karlovy Vary 24.84
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) desetiboj [Dci]/Dci Nová Včelnice DNF
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Dci/B01 5 Nová Včelnice 12.49
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Nová Včelnice 55.71
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Nová Včelnice DNS
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 10 Nová Včelnice 07.75
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Dci 10 Nová Včelnice 4.66
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Dci 9 Nová Včelnice 1.35
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B03 Nová Včelnice DNS
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 55.77
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Dci/B01 2 Nová Včelnice 07.96
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Dci/B02 2 Nová Včelnice 07.87
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dci/R02 2 Praha - Strahov 08.04
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dci/B04 2 Praha - Strahov 25.31
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Strahov 55.81