Karta atleta

Export do excelu
  • Podolák Lukáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Kladno 30.4.2015
150 m 24.14 Kladno 28.9.2014
200 m 25.90 Kladno 4.5.2019
300 m 41.27 Vlašim 5.5.2017
500 m 1:16.47 Stará Boleslav 7.9.2016
600 m 1:33.10 Stará Boleslav 10.5.2017
800 m 2:04.72 Praha - Eden 8.6.2019
800 m 2:06.61 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1000 m 2:46.45 Stará Boleslav 21.8.2019
1000 m 2:52.48 h Praha-Strahov 18.1.2019
1500 m 4:21.92 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:32.83 h Praha-Stromovka 16.1.2018
3000 m 09:32.82 Stará Boleslav 19.6.2019
3000 m 09:51.3 h Praha-Stromovka 13.3.2019
10 km silnice 40:44 Běchovice-Praha 30.9.2018
60 m překážek 10.86 Stará Boleslav 10.10.2015
100 m překážek 17.09 Stará Boleslav 31.8.2016
pětiboj 1513 Kladno 30.4.2015
devítiboj 3172 Stará Boleslav 8.10.2016
hod diskem 1kg 21.00 Stará Boleslav 8.10.2016
hod oštěpem 600g 19.69 Stará Boleslav 8.10.2016
hod kriketovým míčkem 41.84 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 4kg 08.13 Stará Boleslav 8.10.2016
skok daleký 4.95 Stará Boleslav 7.9.2016
skok o tyči 2.20 Stará Boleslav 8.10.2016
skok vysoký 1.45 Vlašim 18.5.2016
Přespolní běh 0:04:15 Stará Boleslav 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.90 Kladno 4.5.2019
800 m 2:04.72 Praha - Eden 8.6.2019
800 m 2:06.61 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1000 m 2:46.45 Stará Boleslav 21.8.2019
1000 m 2:52.48 h Praha-Strahov 18.1.2019
1500 m 4:21.92 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:34.70 h Praha - Stromovka 27.1.2019
3000 m 09:32.82 Stará Boleslav 19.6.2019
3000 m 09:51.3 h Praha-Stromovka 13.3.2019
Přespolní běh 0:04:15 Stará Boleslav 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Dci Stará Boleslav 2:46.45
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F 15 Olomouc 09:46.72
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/M 15 Stará Boleslav 4:21.92
19.06.2019 Veřejná běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav z.s. ) 3000 m/M/F Stará Boleslav 09:32.82
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/M/F 11 Praha - Eden 2:04.72
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 4:24.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/M/B02 7 Třebíč 2:11.37
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci Kladno 2:04.87
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/F Kladno 2:06.47
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B03 4 Kladno 25.90
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B01 8 Kolín 2:47.88
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix 4 Stará Boleslav 0:04:15
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 30 Mladá Boleslav 14:18
13.03.2019 Hala SABZO (SABZO) 3000 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 09:51.3
17.02.2019 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M/B06 3 Jablonec nad Nisou 10:04.89
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 2:06.61
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 1500 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 4:34.70
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B3 6 Praha - Stromovka 2:08.09
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/M/B4 2 Praha-Strahov 2:52.48