Karta atleta

Export do excelu
  • John Jakub
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Praha-Eden 19.5.2016
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 12.59 Praha-Stromovka 22.5.2018
150 m 18.94 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 23.43 h Praha-Stromovka 13.1.2016
200 m 25.21 Praha - Juliska 29.8.2019
200 m 25.85 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.61 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 58.48 Praha-Stromovka 22.5.2018
400 m 59.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 2:10.10 Praha 14.5.2015
800 m 2:18.53 Praha - Juliska 14.6.2018
1500 m 5:04.50 Praha - Stromovka 12.6.2019
3000 m 11:13.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
3000 m 12:47.61 h Praha - Stromovka 15.2.2017
60 m překážek 11.58 Praha 28.9.2015
60 m překážek 11.26 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m překážek 16.43 Praha - Juliska 6.9.2017
200 m překážek 31.75 Praha - Děkanka 14.6.2017
300 m překážek 43.23 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 62.59 Bílina 18.5.2019
pětiboj 1024 Praha 28.9.2015
hod diskem 1kg 25.60 Praha - Juliska 6.9.2017
hod diskem 1,75kg 20.59 Praha - Přátelství 6.9.2018
hod kladivem 4kg 18.36 Praha - Vinohrady 7.6.2017
hod oštěpem 600g 21.17 Praha - Podvinný mlýn 17.5.2017
hod kriketovým míčkem 39.20 Praha 14.5.2015
vrh koulí 4kg 05.81 Praha-Děkanka 25.4.2016
vrh koulí 4kg 07.57 h Praha - Strahov 22.2.2017
skok daleký 5.37 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 3.69 h Praha-Juliska 7.1.2016
skok vysoký 1.30 Praha-Jeseniova 24.9.2015
Přespolní běh 0:10:38 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 18.94 Praha - Eden 3.5.2019
200 m 25.21 Praha - Juliska 29.8.2019
200 m 25.85 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.61 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 58.82 Praha - Eden 3.9.2019
400 m 59.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1500 m 5:04.50 Praha - Stromovka 12.6.2019
3000 m 11:13.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
300 m překážek 43.23 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 62.59 Bílina 18.5.2019
skok daleký 5.37 Praha - Eden 25.5.2019
Přespolní běh 0:10:38 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 3 Praha - Eden 44.64
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 3 Praha - Eden 58.82
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 3000 m/Dci 5 Praha - Juliska 11:26.84
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 3 Praha - Juliska 25.21
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m př./M Turnov 63.19
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci/F 12 Praha - Stromovka 5:04.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./M/B03 2 Kladno 63.21
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 11 Praha - Eden 5.37
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 3 Praha - Eden 25.26
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 5 Praha - Eden 43.43
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B03 4 Bílina 62.59
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 3000 m/Dci/F 6 Praha - Děkanka 11:13.56
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B02 3 Praha - Děkanka 43.48
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 4 Praha - Eden 43.23
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B07 4 Praha - Eden 40.61
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 5 Praha - Eden 43.50
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B05 1 Praha - Eden 18.94
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Dci 5 Praha - Vítkov 0:10:38
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B06 3 Praha - Stromovka 59.43
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B09 4 Praha - Stromovka 25.85