Karta atleta

Export do excelu
  • Koucký Miroslav
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petr Šarapatka
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.36 Praha - Eden 30.09.2017
60 m 08.01 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.81 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 21.41 Praha-Eden 11.05.2016
150 m 18.86 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.34 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 43.98 Praha - Děkanka 31.05.2017
300 m 40.53 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.87 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 56.82 h Praha - Stromovka 22.01.2019
500 m 1:17.72 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 2:01.50 Praha 14.05.2015
800 m 2:10.66 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
800 m 2:11.02 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
1000 m 3:07.13 Praha - Eden 30.09.2017
1000 m 3:02.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 4:56.50 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 12.15 Praha 23.04.2015
60 m překážek 09.59 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
100 m překážek 16.93 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek 17.49 Praha - Eden 25.05.2019
200 m překážek 31.53 Praha - Děkanka 31.05.2017
300 m překážek 44.63 Praha - Eden 30.05.2019
400 m překážek 64.19 Pardubice 22.06.2019
pohár rozhlasu 0901 Praha 4 a Praha 12 27.04.2017
pětiboj 1104 Praha 23.04.2015
sedmiboj hala 3260 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
devítiboj 4086 Praha - Eden 30.09.2017
desetiboj 4856 Pacov 13.07.2019
vrhačský trojboj 1496 Praha - Juliska 19.09.2019
čtyřboj 0871 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
hod diskem 1kg 30.60 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1,5kg 32.15 Bílina 04.05.2019
hod kladivem 5kg 39.28 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod oštěpem 600g 48.11 Praha - Eden 30.09.2017
hod oštěpem 700g 50.45 Liberec 16.06.2018
hod oštěpem 800g 42.67 Pardubice 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 44.51 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
vrh koulí 3kg 08.77 Praha 17.09.2015
vrh koulí 4kg 10.66 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 4kg 10.12 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 5kg 11.72 Praha - Juliska 19.09.2019
vrh koulí 5kg 11.76 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
skok daleký 5.48 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.24 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 3.15 Praha - Eden 14.09.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.59 Pacov 13.07.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
chůze dráha 3000 m 19:39.28 Bílina 10.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.81 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.86 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.34 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 40.53 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.87 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 56.82 h Praha - Stromovka 22.01.2019
800 m 2:10.66 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
800 m 2:11.02 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
1000 m 3:02.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 4:56.50 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 09.59 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
110 m překážek 17.49 Praha - Eden 25.05.2019
300 m překážek 44.63 Praha - Eden 30.05.2019
400 m překážek 64.19 Pardubice 22.06.2019
sedmiboj hala 3260 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
desetiboj 4856 Pacov 13.07.2019
vrhačský trojboj 1496 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1,5kg 32.15 Bílina 04.05.2019
hod kladivem 5kg 39.28 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod oštěpem 700g 50.41 Ostrava 28.09.2019
hod oštěpem 800g 42.67 Pardubice 22.06.2019
vrh koulí 5kg 11.72 Praha - Juliska 19.09.2019
vrh koulí 5kg 11.76 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
skok daleký 5.48 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.24 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 3.15 Praha - Eden 14.09.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.59 Pacov 13.07.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj/Dci 18 Praha - Juliska 4766
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 14 Praha - Juliska 28.61
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci/SA 10 Praha - Juliska 11.23
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 26 Praha - Juliska 5.01
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Dci 25 Praha - Juliska 1.42
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B03 6 Praha - Juliska 12.81
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/B03 2 Praha - Juliska 55.87
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B03 5 Praha - Juliska 18.16
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Dci/SB 7 Praha - Juliska 3.10
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dci/B02 4 Praha - Juliska 4:56.50
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci/SB 2 Praha - Juliska 45.30
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 12 Ostrava 3.05
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 5kg/Dci 12 Ostrava 27.66
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci Ostrava 50.41
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) koule 5kg/Dci 4 Praha - Děkanka 11.06
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) kladivo 5kg/Dci Praha - Děkanka 39.28
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dci 4 Praha - Juliska 1496
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci 8 Praha - Juliska 23.36
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci Praha - Juliska 48.84
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 5 Praha - Juliska 11.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 11 Praha - Eden 3.15
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci 8 Praha - Eden 36.88
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 7 Praha - Eden 47.67
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 6 Praha - Eden 45.56
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci Praha - Eden 37.14
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 4 Praha - Eden 45.35
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) tyč/Dci 10 Praha - Juliska 2.75
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci 7 Praha - Juliska 42.48
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 13 Praha - Juliska 11.01
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) oštěp 800g/M 9 Čáslav 42.54
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/F Praha-Eden DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha-Eden NM
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha-Eden DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci MS Praha-Eden 27.20
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci MS Praha-Eden 11.13
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci MS Praha-Eden 44.00
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha-Eden NM
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F 4 Pacov 12.33
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 58.11
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Dci/F Pacov 5:02.44
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./Dci/F Pacov 18.01
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1,5kg/Dci/F Pacov 31.58
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 700g/Dci/F Pacov 46.74
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 5kg/Dci/F Pacov 11.13
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Dci/F 4 Pacov 4.96
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Dci/F Pacov 2.74
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dci/F Pacov 1.59
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj/Dci Pacov 4856
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) dálka/M 10 Praha - Eden 5.48
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B03 7 Praha - Eden 56.95
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R4 7 Olomouc 16.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 700g/Dci/KA 10 Olomouc 46.70
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 800g/M 7 Pardubice 42.67
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./M/B03 3 Pardubice 64.19
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) kladivo 5kg/Dci/F MS Bílina 32.76
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 700g/Dci/F MS Bílina 45.70
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 11 Praha - Stromovka 11.15
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci Praha - Stromovka NM
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m př./Dci/B03 Praha - Stromovka DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m př./M/B01 Litomyšl DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 800g/M/F 9 Litomyšl 40.39
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B01 4 Praha - Eden 17.15
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 4 Praha - Eden 44.63
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 6 Praha - Eden 45.14
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R01 5 Praha - Eden 17.49
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 8 Praha - Eden 2.90
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden DNS
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 7 Praha - Eden 11.59
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/FB 4 Praha - Eden 17.45
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B03 Praha - Eden DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) oštěp 800g/M 11 Ústí nad Orlicí 40.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B02 4 Ústí nad Orlicí 2:10.66
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) tyč/Dci Praha - Děkanka NM
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) disk 1,5kg/Dci 22 Praha - Děkanka 19.13
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B04 2 Praha - Děkanka 44.77
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) dálka/M 21 Praha - Juliska 5.18
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B03 6 Praha - Juliska 12.96
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B07 7 Praha - Juliska 26.34
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj/Dci 4 Bílina 4371
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/B01 4 Bílina 12.95
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 2 Bílina 57.21
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/Dci Bílina 5:02.11
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m př./Dci/B01 2 Bílina 19.05
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) disk 1,5kg/Dci Bílina 32.15
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 700g/Dci Bílina 50.01
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 5kg/Dci Bílina 11.08
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Dci 5 Bílina 5.10
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) tyč/Dci Bílina 3.00
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Dci Bílina NM
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci 6 Jablonec nad Nisou 09.59
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B04 8 Jablonec nad Nisou 08.15
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/B01 9 Jablonec nad Nisou 2:11.02
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci Jablonec nad Nisou 09.85
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B05 6 Jablonec nad Nisou 08.13
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) tyč/M 10 Jablonec nad Nisou 2.70
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M/FB Praha - Stromovka NM
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci/F Praha - Stromovka NM
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci/F 9 Praha - Stromovka 5.24
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R07 4 Praha - Stromovka 08.08
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 1 Praha - Stromovka 2:13.23
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 3 Praha - Stromovka 08.01
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 6 Praha - Stromovka 10.74
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B4 4 Praha - Stromovka 56.82
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B23 4 Praha-Strahov 18.86
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B16 2 Praha-Strahov 40.53
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B3 6 Jablonec nad Nisou 08.10
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 15 Jablonec nad Nisou 5.21
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 12 Jablonec nad Nisou 10.42
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 10 Jablonec nad Nisou 1.36
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B2 8 Jablonec nad Nisou 10.07
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci Jablonec nad Nisou 2.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 3 Jablonec nad Nisou 3:02.06
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 24 Jablonec nad Nisou 3260
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 11.76
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 10.52