Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslav Koucký
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.36 Praha - Eden 01.10.2017
60 m 07.89 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 12.08 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 21.41 Praha-Eden 11.05.2016
150 m 18.70 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 25.10 Praha - Eden 19.06.2020
300 m 39.17 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 39.19 Praha - Eden 29.05.2020
400 m 54.29 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 54.69 Praha - Eden 25.07.2020
500 m 1:17.72 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 2:01.50 Praha 14.05.2015
800 m 2:10.66 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
800 m 2:04.69 h Praha - Stromovka 02.02.2020
1000 m 3:07.13 Praha - Eden 01.10.2017
1000 m 2:55.27 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 4:49.32 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76) 12.15 Praha 23.04.2015
60 m překážek (0.91) 09.59 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
60 m překážek (0.99) 09.33 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.93 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek (0.99) 16.86 Praha - Děkanka 14.06.2020
200 m překážek (0.76) 31.95 Praha - Eden 06.09.2017
300 m překážek (0.84) 44.63 Praha - Eden 30.05.2019
400 m překážek (0.91) 64.19 Pardubice 22.06.2019
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.61 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 3.38 Praha - Eden 27.06.2020
skok daleký 5.59 h Praha - Stromovka 28.01.2020
skok daleký 5.54 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 3kg 08.77 Praha 17.09.2015
vrh koulí 4kg 10.66 Praha - Eden 01.10.2017
vrh koulí 4kg 10.12 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 5kg 11.76 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
vrh koulí 5kg 11.72 Praha - Juliska 19.09.2019
vrh koulí 6kg 11.18 h Praha - Stromovka 11.02.2020
vrh koulí 6kg 11.86 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod diskem 1kg 30.60 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1,5kg 32.15 Bílina 05.05.2019
hod diskem 1,75kg 31.95 Praha - Eden 26.07.2020
hod kladivem 5kg 39.28 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod kladivem 6kg 37.24 Praha - Vinohrady 11.06.2020
hod oštěpem 600g 48.11 Praha - Eden 30.09.2017
hod oštěpem 700g 50.45 Liberec 16.06.2018
hod oštěpem 800g 50.33 Praha - Eden 16.06.2020
hod břemenem 14kg 08.33 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod kriketovým míčkem 44.51 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
pohár rozhlasu 0901 Praha 4 a Praha 12 27.04.2017
pětiboj 1104 Praha 23.04.2015
čtyřboj 0871 hřiště ZŠ Campanus 25.09.2015
sedmiboj hala [Dci] 3260 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj hala [J] 3321 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 4086 Praha - Eden 01.10.2017
desetiboj [Dci] 4856 Pacov 14.07.2019
desetiboj [J] 5330 Praha - Eden 26.07.2020
vrhačský trojboj 1496 Praha - Juliska 19.09.2019
chůze dráha 3000 m 19:39.28 Bílina 10.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.81 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.86 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.34 Praha - Juliska 12.05.2019
300 m 40.53 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 56.82 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 55.87 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 2:11.02 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
800 m 2:10.66 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
1000 m 3:02.06 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 4:56.50 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.91) 09.59 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
110 m překážek (0.91) 17.49 Praha - Eden 25.05.2019
300 m překážek (0.84) 44.63 Praha - Eden 30.05.2019
400 m překážek (0.91) 64.19 Pardubice 22.06.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.59 Pacov 13.07.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 3.15 Praha - Eden 14.09.2019
skok daleký 5.24 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 5.48 Praha - Eden 05.07.2019
vrh koulí 5kg 11.76 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
vrh koulí 5kg 11.72 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1,5kg 32.15 Bílina 05.05.2019
hod kladivem 5kg 39.28 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod oštěpem 700g 50.41 Ostrava 28.09.2019
hod oštěpem 800g 42.67 Pardubice 22.06.2019
sedmiboj hala [Dci] 3260 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [Dci] 4856 Pacov 14.07.2019
vrhačský trojboj 1496 Praha - Juliska 19.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj [Dci]/Dci 18 Praha - Juliska 4766
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 14 Praha - Juliska 28.61
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci/SA 10 Praha - Juliska 11.23
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 26 Praha - Juliska 5.01
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dci 25 Praha - Juliska 1.42
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B03 6 Praha - Juliska 12.81
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/B03 2 Praha - Juliska 55.87
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B03 5 Praha - Juliska 18.16
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci/SB 7 Praha - Juliska 3.10
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dci/B02 4 Praha - Juliska 4:56.50
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci/SB 2 Praha - Juliska 45.30
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci 12 Ostrava 3.05
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 5kg/Dci 12 Ostrava 27.66
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Ostrava 50.41
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci 4 Praha - Děkanka 11.06
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod kladivem 5kg/Dci Praha - Děkanka 39.28
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrhačský trojboj/Dci 4 Praha - Juliska 1496
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 8 Praha - Juliska 23.36
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Praha - Juliska 48.84
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 5 Praha - Juliska 11.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci 11 Praha - Eden 3.15
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 5kg/Dci 8 Praha - Eden 36.88
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 7 Praha - Eden 47.67
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 6 Praha - Eden 45.56
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 5kg/Dci Praha - Eden 37.14
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 4 Praha - Eden 45.35
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci 10 Praha - Juliska 2.75
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci 7 Praha - Juliska 42.48
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci 13 Praha - Juliska 11.01
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 800g/M 9 Čáslav 42.54
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/F Praha-Eden DNF
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci Praha-Eden NM
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj [Dci]/Dci Praha-Eden DNF
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci MS Praha-Eden 27.20
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/Dci MS Praha-Eden 11.13
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci MS Praha-Eden 44.00
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci Praha-Eden NM
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F 4 Pacov 12.33
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 58.11
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Dci/F Pacov 5:02.44
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Pacov 18.01
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,5kg/Dci/F Pacov 31.58
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 700g/Dci/F Pacov 46.74
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 5kg/Dci/F Pacov 11.13
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dci/F 4 Pacov 4.96
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Dci/F Pacov 2.74
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dci/F Pacov 1.59
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [Dci]/Dci Pacov 4856
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 10 Praha - Eden 5.48
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B03 7 Praha - Eden 56.95
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/R4 7 Olomouc 16.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/KA 10 Olomouc 46.70
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/M 7 Pardubice 42.67
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B03 3 Pardubice 64.19
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) hod kladivem 5kg/Dci/F MS Bílina 32.76
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 700g/Dci/F MS Bílina 45.70
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 11 Praha - Stromovka 11.15
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Stromovka NM
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B03 Praha - Stromovka DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m překážek (0.91)/M/B01 Litomyšl DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 800g/M/F 9 Litomyšl 40.39
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 4 Praha - Eden 17.15
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 4 Praha - Eden 44.63
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 6 Praha - Eden 45.14
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/R01 5 Praha - Eden 17.49
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci 8 Praha - Eden 2.90
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci Praha - Eden DNS
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/Dci 7 Praha - Eden 11.59
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/FB 4 Praha - Eden 17.45
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 Praha - Eden DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 800g/M 11 Ústí nad Orlicí 40.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/B02 4 Ústí nad Orlicí 2:10.66
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok o tyči/Dci Praha - Děkanka NM
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1,5kg/Dci 22 Praha - Děkanka 19.13
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B04 2 Praha - Děkanka 44.77
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 21 Praha - Juliska 5.18
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B03 6 Praha - Juliska 12.96
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B07 7 Praha - Juliska 26.34
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj [Dci]/Dci 4 Bílina 4371
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/B01 4 Bílina 12.95
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 2 Bílina 57.21
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/Dci Bílina 5:02.11
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Bílina 19.05
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod diskem 1,5kg/Dci Bílina 32.15
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 700g/Dci Bílina 50.01
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 5kg/Dci Bílina 11.08
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/Dci 5 Bílina 5.10
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok o tyči/Dci Bílina 3.00
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Dci Bílina NM
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci 6 Jablonec nad Nisou 09.59
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B04 8 Jablonec nad Nisou 08.15
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/B01 9 Jablonec nad Nisou 2:11.02
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci Jablonec nad Nisou 09.85
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B05 6 Jablonec nad Nisou 08.13
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok o tyči/M 10 Jablonec nad Nisou 2.70
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M/FB Praha - Stromovka NM
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Praha - Stromovka NM
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dci/F 9 Praha - Stromovka 5.24
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R07 4 Praha - Stromovka 08.08
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 1 Praha - Stromovka 2:13.23
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 3 Praha - Stromovka 08.01
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 6 Praha - Stromovka 10.74
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B4 4 Praha - Stromovka 56.82
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B23 4 Praha-Strahov 18.86
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B16 2 Praha-Strahov 40.53
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B3 6 Jablonec nad Nisou 08.10
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 15 Jablonec nad Nisou 5.21
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 12 Jablonec nad Nisou 10.42
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci 10 Jablonec nad Nisou 1.36
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 8 Jablonec nad Nisou 10.07
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci Jablonec nad Nisou 2.90
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 3 Jablonec nad Nisou 3:02.06
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci 24 Jablonec nad Nisou 3260
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 11.76
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 10.52