Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Pavlica
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Feherová Martina
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 08.23 Praha - Děkanka 28.05.2020
100 m 12.97 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 22.84 Praha-Děkanka 25.04.2016
150 m 19.93 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 26.70 Praha - Děkanka 20.05.2018
200 m 25.24 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 40.56 h Praha - Strahov 17.01.2020
300 m 41.15 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 57.01 Praha - Eden 26.06.2020
600 m 1:50.19 Praha 11.06.2015
800 m 2:37.27 h Praha-Strahov 29.01.2016
800 m 2:26.16 Stadion mládeže 03.06.2016
1000 m 3:13.86 h Praha - Stromovka 11.02.2017
1000 m 3:16.30 Olomouc 27.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.53 Praha-Děkanka 22.04.2015
60 m překážek (0.76) 10.74 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.84) 09.48 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m překážek (0.91) 09.55 h Praha-Stromovka 23.01.2018
60 m překážek (0.99) 09.49 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.42 Praha - Děkanka 15.06.2017
110 m překážek (0.91) 16.68 Praha - Eden 25.05.2018
110 m překážek (0.99) 17.00 Praha - Eden 26.06.2020
110 m překážek (1.06) 18.45 Vlašim 23.08.2020
200 m překážek (0.76) 29.37 Praha - Děkanka 28.05.2020
300 m překážek (0.84) 42.87 Praha - Eden 26.05.2019
400 m překážek (0.91) 61.83 Plzeň 19.07.2020
1500 m překážek 5:44.61 České Budějovice 16.09.2017
skok vysoký 1.58 Praha - Eden 01.10.2017
skok vysoký 1.58 h Praha - Stromovka 02.12.2017
skok o tyči 3.00 h Praha - Strahov 22.02.2017
skok o tyči 3.00 České Budějovice 16.09.2017
skok daleký 4.84 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok daleký 4.94 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 3kg 04.24 Praha 22.04.2013
vrh koulí 4kg 07.79 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 4kg 08.19 Olomouc 27.05.2017
hod diskem 1kg 25.50 Praha - Eden 06.09.2017
hod oštěpem 600g 21.64 Praha - Děkanka 25.04.2017
hod kriketovým míčkem 35.20 Praha 11 22.09.2014
pětiboj 1457 Praha-Děkanka 22.04.2015
čtyřboj 1177 Stadion mládeže 03.06.2016
sedmiboj hala [Zci] 2922 h Praha - Stromovka 10.02.2017
devítiboj 3602 Olomouc 27.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.97 Praha - Stromovka 12.06.2019
300 m 41.65 Praha - Děkanka 23.09.2019
110 m překážek (0.91) 19.59 Praha - Stromovka 12.06.2019
110 m překážek (1.06) 19.22 Děčín 29.09.2019
200 m překážek (0.76) 30.20 Praha - Děkanka 05.10.2019
300 m překážek (0.84) 42.87 Praha - Eden 26.05.2019
400 m překážek (0.91) 63.21 Sušice 19.05.2019
skok vysoký 1.55 Praha - Děkanka 05.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/M/B01 3 Praha - Děkanka 30.20
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) skok vysoký/M 5 Praha - Děkanka 1.55
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 110 m překážek (1.06)/M/B04 1 Děčín 19.22
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m překážek (0.91)/M/B03 3 Děčín 63.64
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M 4 Praha - Děkanka 41.65
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 Praha - Eden DNS
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B06 5 Praha - Stromovka 12.97
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B04 3 Praha - Stromovka 19.59
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B05 6 Praha - Eden 12.78
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 4 Praha - Eden 42.87
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B03 2 Sušice 63.21
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 5 Praha - Děkanka 44.36
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 4 Praha - Eden 43.16