Karta atleta

Export do excelu
  • Ivo Březka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.90 Lille 09.09.2017
60 m 07.91 Třebíč 07.05.2017
60 m 07.59 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 12.11 Třebíč 26.05.2019
150 m 21.42 Jihlava 30.04.2016
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 15.02.2017
200 m 24.95 Jihlava 19.05.2018
200 m 24.79 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 40.89 Pacov 02.09.2017
300 m 39.46 h Bratislava 26.01.2019
400 m 54.86 Třebíč 11.05.2019
400 m 53.12 h Praha - Strahov 26.01.2020
800 m 2:14.98 h Praha - Strahov 20.01.2018
800 m 2:15.15 Pacov 16.06.2019
1000 m 3:05.57 Třebíč 26.09.2017
1500 m 5:00.39 Třebíč 06.05.2018
60 m překážek (0.76) 11.37 Třebíč 09.05.2015
60 m překážek (0.91) 08.93 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.95 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.33 Pacov 02.09.2017
110 m překážek (0.91) 16.08 Třebíč 12.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.58 České Budějovice 16.09.2017
300 m překážek (0.84) 42.65 Břeclav 14.09.2019
400 m překážek (0.91) 59.94 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.57 Olomouc 27.05.2017
skok vysoký 1.55 h Jihlava 24.01.2018
skok o tyči 3.00 h Praha - Stromovka 09.12.2017
skok o tyči 3.37 Znojmo 09.06.2019
skok daleký 5.99 Jihlava 26.09.2019
trojskok 10.18 Velké Meziříčí 12.06.2017
vrh koulí 4kg 09.82 Třebíč 26.09.2017
vrh koulí 5kg 09.51 Jihlava 04.05.2019
hod diskem 1kg 24.79 Olomouc 26.05.2017
hod diskem 1,5kg 22.30 Jihlava 04.05.2019
hod oštěpem 600g 25.97 Třebíč 06.05.2017
hod oštěpem 700g 30.46 Třebíč 06.05.2018
hod kriketovým míčkem 40.58 Třebíč 09.05.2015
středoškolský pohár 2388 Jihlava 26.09.2019
středoškolský pohár 0631 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
devítiboj 3962 Olomouc 26.05.2017
desetiboj [Dci] 4783 Třebíč 11.05.2019
Přespolní běh 0:08:38 Třebíč 31.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.77 h Praha - Strahov 20.01.2019
100 m 12.11 Třebíč 26.05.2019
300 m 39.46 h Bratislava 26.01.2019
400 m 54.86 Třebíč 11.05.2019
400 m 54.20 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:15.15 Pacov 16.06.2019
1500 m 5:06.28 Třebíč 12.05.2019
60 m překážek (0.91) 08.93 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
110 m překážek (0.91) 16.08 Třebíč 12.05.2019
300 m překážek (0.84) 42.65 Břeclav 14.09.2019
400 m překážek (0.91) 59.94 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.55 h Jihlava 23.01.2019
skok vysoký 1.54 Třebíč 11.05.2019
skok o tyči 3.37 Znojmo 09.06.2019
skok daleký 5.99 Jihlava 26.09.2019
vrh koulí 5kg 09.51 Jihlava 04.05.2019
hod diskem 1,5kg 22.30 Jihlava 04.05.2019
hod oštěpem 700g 29.87 Jihlava 04.05.2019
středoškolský pohár 2388 Jihlava 26.09.2019
středoškolský pohár 0631 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
desetiboj [Dci] 4783 Třebíč 11.05.2019
Přespolní běh 0:08:38 Třebíč 31.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B04 5 Ostrava - Vítkovice 54.20
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 95 Ostrava - Vítkovice 0631
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 400 m/Dci/B03 2 Jihlava 56.17
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) skok daleký/Dci Jihlava 5.99
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci Jihlava 2388
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 400 m/Dci JIhlava 56.57
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) skok daleký/Dci JIhlava 5.87
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci 7 JIhlava 1096
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Dci 4 Břeclav 3.02
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 4 Břeclav 17.45
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 4 Břeclav 42.65
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov 12.26
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dci Pacov 5.75
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok o tyči/M 4 Hodonín 3.12
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R01 6 Hodonín 12.32
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 7 Olomouc 16.80
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/R1 7 Olomouc 42.94
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Pacov 42.73
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Dci/F Pacov 2:15.15
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok o tyči/M/F Znojmo 3.37
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 2 Znojmo 59.94
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 16.83
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/M/F Třebíč 3.00
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Třebíč 42.93
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci Třebíč 16.19
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B02 1 Třebíč 12.11
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci Třebíč 5.85
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok o tyči/Dci 6 Olomouc 2.61
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 6 Olomouc 42.87
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 7 Olomouc 17.10
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Vyškov 61.14
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/M/F 4 Vyškov 2.98
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) desetiboj [Dci]/Dci Třebíč 4783
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/F Třebíč 12.42
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/F Třebíč 54.86
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Dci/F Třebíč 5:06.28
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 16.08
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,5kg/Dci/F Třebíč 21.52
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 700g/Dci/F Třebíč 28.08
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 5kg/Dci/F Třebíč 09.47
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci/F Třebíč 5.63
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci/F Třebíč 3.20
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dci/F Třebíč 1.54
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok o tyči/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 2.80
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 7 Ostrava - Vítkovice 17.65
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 3 Ostrava - Vítkovice 43.05
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F 4 Jihlava 29.87
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci/F 4 Jihlava 22.30
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F 5 Jihlava 09.51
31.03.2019 Běh Lorenzovými sady (TJ Spartak Třebíč, spolek) Přespolní běh/Dci/B 2 Třebíč 0:08:38
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R02 5 Ostrava - Vítkovice 08.93
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 300 m/Dci/B2 3 Bratislava 39.46
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 6 Bratislava 09.18
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 4 Bratislava 08.99
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/J 6 Jihlava 1.55
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Praha - Strahov 08.97
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Strahov 54.83
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R04 3 Praha - Strahov 07.77