Karta atleta

Export do excelu
  • Pohanka Martin
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Brno 6.8.2018
60 m 08.05 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
100 m 12.88 Brno 30.7.2018
150 m 20.89 Šumperk 11.9.2016
150 m 19.66 h Ostrava 3.2.2017
200 m 24.87 Vyškov 11.5.2019
200 m 25.61 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
300 m 43.00 Vyškov 29.5.2016
300 m 41.48 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 58.47 Břeclav 25.9.2018
400 m 57.58 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
600 m 1:51.85 Brno 13.8.2018
800 m 2:17.02 Znojmo 10.6.2018
800 m 2:55.7 h Brno 8.1.2016
1000 m 3:10.65 Brno 6.8.2018
1500 m 4:27.04 Opava 8.6.2019
1500 m 4:43.33 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1 anglická míle 5:38.23 Brno 13.8.2018
2000 m 6:32.19 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:47.57 Uherské Hradiště 22.6.2019
3000 m 09:45.75 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
110 m překážek 22.33 Brno 23.7.2018
200 m překážek 33.26 Brno 6.8.2018
400 m překážek 71.77 Hodonín 30.6.2018
1500 m překážek 5:14.85 Šumperk 17.9.2017
2000 m překážek 6:43.79 Olomouc 28.6.2019
středoškolský pohár 0685 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod oštěpem 500g 12.07 České Budějovice 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 33.78 Blansko 4.6.2015
vrh koulí 3kg 06.08 Hodonín 24.9.2015
vrh koulí 5kg 06.43 Brno 30.7.2018
skok daleký 4.71 Brno 13.8.2018
skok daleký 4.75 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
skok vysoký 1.50 Brno 23.7.2018
Přespolní běh 0:12:26 Hodonín 20.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.05 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
200 m 24.87 Vyškov 11.5.2019
200 m 25.61 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
300 m 41.48 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 57.58 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
1500 m 4:27.04 Opava 8.6.2019
1500 m 4:43.33 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
2000 m 6:32.19 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:47.57 Uherské Hradiště 22.6.2019
3000 m 09:45.75 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
2000 m překážek 6:43.79 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 4.75 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 14:25 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m př./Dci/F 12 Olomouc 6:43.79
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m/M/F 8 Uherské Hradiště 09:47.57
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/M 11 Opava 4:27.04
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 3000 m/Dci/F Hodonín 10:17.01
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 2000 m př./Dci/F 4 Brno 6:57.57
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Dci/B02 Brno DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F Olomouc 09:59.80
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B03 6 Olomouc 25.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 2000 m př./Dci/F Vyškov 6:47.62
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B04 2 Vyškov 24.87
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci Ostrava - Vítkovice 09:53.13
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 1500 m př./M/F Blansko DNS
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 1500 m/M/F Blansko 4:35.43
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 38 Mladá Boleslav 14:25
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Dci 13 Praha - Stromovka 09:47.65
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/B 4 Ostrava - Vítkovice 09:45.75
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/B 7 Ostrava - Vítkovice 4:43.33
27.01.2019 Mezinárodní mítink 3000 m/M 12 Bratislava 10:03.38
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 5 Ostrava - Vítkovice 57.58
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B02 2 Ostrava - Vítkovice 09:49.68
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B04 5 Ostrava - Vítkovice 25.61
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/M 4 Ostrava - Vítkovice 6:32.19
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B04 4 Ostrava - Vítkovice 41.48
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F 7 Brno-Nový Lískovec 4.75
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R07 2 Brno-Nový Lískovec 08.05