Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Had
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 Karlovy Vary 01.05.2018
60 m 07.64 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 11.92 Písek 25.05.2019
150 m 17.89 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 17.97 Cheb 28.04.2018
200 m 23.68 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 23.61 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 38.16 h Praha - Stromovka 09.12.2017
300 m 38.31 Chodov 05.05.2018
400 m 54.26 Plzeň 10.06.2018
400 m 55.36 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:12.78 Cheb 16.05.2020
600 m 2:13.55 h Praha-Strahov 11.02.2012
600 m 2:03.13 Stříbro 26.05.2013
800 m 2:17.10 Chodov 29.04.2017
1000 m 3:47.87 Chodov 12.09.2012
1500 m 5:17.00 Nýřany 19.05.2019
3000 m 11:18.8 Stříbro 10.09.2015
60 m překážek (0.76) 12.46 Mariánské Lázně 14.05.2014
skok vysoký 1.37 h Chodov 19.12.2016
skok vysoký 1.46 Sušice 06.05.2017
skok daleký 5.65 h Praha - Stromovka 20.01.2018
skok daleký 5.41 Plzeň 10.06.2018
vrh koulí 5kg 07.21 Nýřany 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 28.68 Chodov 23.04.2013
sprintérský trojboj 1739 Karlovy Vary 01.05.2017
Přespolní běh 0:04:39 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 07.70 Karlovy Vary 01.05.2019
100 m 11.92 Písek 25.05.2019
150 m 18.20 Cheb 27.04.2019
200 m 23.68 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 23.61 Karlovy Vary 01.05.2019
400 m 55.36 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 55.18 Mariánské Lázně 10.09.2019
1500 m 5:17.00 Nýřany 19.05.2019
skok daleký 5.29 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.92 Nýřany 19.05.2019
vrh koulí 5kg 07.21 Nýřany 21.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/M/B01 5 Mariánské Lázně 12.16
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 400 m/M/B02 3 Mariánské Lázně 55.18
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB Písek 12.31
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B01 7 Písek 24.38
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 3 Písek 12.54
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 5 Stříbro 12.26
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B01 4 Stříbro 24.13
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R03 2 Stříbro 12.17
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) vrh koulí 5kg/Dci Nýřany 07.21
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/M/F Nýřany 12.12
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/FA 6 Nýřany 12.14
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B01 4 Nýřany 24.68
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R03 2 Nýřany 12.16
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R01 3 Plzeň 11.99
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m/M/B01 5 Plzeň 56.93
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/FB 6 Plzeň 12.20
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B01 8 Písek 23.99
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R05 2 Písek 11.92
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/M 16 Nýřany 4.92
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 1500 m/M/F 15 Nýřany 5:17.00
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/R05 2 Karlovy Vary 12.02
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/FB 6 Karlovy Vary 12.58
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B01 5 Ostrov 07.77
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B01 4 Ostrov 12.26
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dci/B01 4 Karlovy Vary 11.98
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Dci/B01 2 Karlovy Vary 23.61
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Dci/B02 1 Karlovy Vary 07.70
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B01 6 Cheb 07.91
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B01 3 Cheb 18.20
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R03 MS Praha - Stromovka 07.75
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B03 MS Praha - Stromovka 55.36
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B03 MS Praha - Stromovka 23.85
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Dci 5 Praha - Stromovka 4.90
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B04 2 Praha - Stromovka 07.64
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Stromovka 23.68
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Dci/F 8= Praha - Strahov 5.29
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R01 MS Praha - Strahov 07.75
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Strahov 23.92
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R02 MS Praha - Strahov 07.77
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B07 MS Praha - Strahov 24.33