Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Fajstaver
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 Ústí nad Labem 01.05.2017
100 m 12.79 Bílina 09.05.2018
150 m 20.03 Chomutov 08.06.2017
200 m 25.44 Děčín 05.06.2019
300 m 41.38 Chomutov 20.05.2018
400 m 56.91 Bílina 15.06.2019
800 m 2:14.44 Bílina 15.06.2019
800 m 2:16.89 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 4:50.8 Ústí nad Labem 03.10.2019
1500 m 4:44.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
5000 m 20:42.72 Ústí nad Labem 09.06.2019
100 m překážek (0.84) 19.12 Litvínov 07.09.2017
vrh koulí 4kg 08.50 Bílina 20.05.2017
hod diskem 1,5kg 11.50 Bílina 09.05.2018
hod oštěpem 600g 18.43 Bílina 20.05.2017
středoškolský pohár 0614 Ústí nad Labem 03.10.2019
středoškolský pohár 0653 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.44 Děčín 05.06.2019
300 m 41.72 Chomutov 03.09.2019
400 m 56.91 Bílina 15.06.2019
800 m 2:14.44 Bílina 15.06.2019
1500 m 4:50.8 Ústí nad Labem 03.10.2019
1500 m 4:44.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
5000 m 20:42.72 Ústí nad Labem 09.06.2019
středoškolský pohár 0614 Ústí nad Labem 03.10.2019
středoškolský pohár 0653 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B03 5 Ostrava - Vítkovice 4:44.45
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 86= Ostrava - Vítkovice 0653
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dci 40 Ústí nad Labem 0614
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 1500 m/Dci 9 Ústí nad Labem 4:50.8
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 800 m/Dci/F 4 Chomutov 2:24.66
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Dci/B02 5 Chomutov 41.72
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B02 1 Bílina 56.91
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 800 m/Dci/F 4 Bílina 2:14.44
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 5000 m/M/F 8 Ústí nad Labem 20:42.72
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 1500 m/Dci/F 5 Děčín 4:58.40
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dci/B02 1 Děčín 25.44