Karta atleta

Export do excelu
  • Höfner Michael
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petr Šarapatka
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 Brno 26.6.2017
60 m 07.15 h Ostrava 24.2.2018
100 m 10.94 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 16.84 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
150 m 17.33 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 22.26 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 22.90 h Ostrava 24.2.2018
300 m 38.2 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m 36.84 h Praha - Stromovka 2.12.2017
400 m 50.13 Zlín 31.5.2019
800 m 2:41.91 Praha 23.4.2015
1000 m 2:58.26 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:44.12 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 11.06 Praha 23.4.2015
60 m překážek 09.40 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 16.72 Praha - Kotlářka 8.10.2017
110 m překážek 16.86 Praha-Eden 10.8.2019
300 m překážek 39.55 Praha - Eden 25.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1925 Praha 23.4.2015
sedmiboj hala 4152 h Praha - Stromovka 9.2.2018
desetiboj 6088 Pacov 13.7.2019
hod diskem 1kg 34.55 Praha-Juliska 22.6.2016
hod diskem 1,5kg 36.04 Bílina 4.5.2019
hod oštěpem 600g 37.64 Praha - Kotlářka 8.10.2017
hod oštěpem 700g 39.61 Praha-Eden 10.8.2019
hod kriketovým míčkem 41.70 Praha 23.4.2015
vrh koulí 3kg 12.38 Kolín 27.9.2015
vrh koulí 4kg 10.35 Praha - Děkanka 25.5.2016
vrh koulí 4kg 10.89 h Praha-Strahov 24.2.2016
vrh koulí 5kg 13.41 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 11.47 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 6.92 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 6.56 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok o tyči 3.80 Praha-Eden 10.8.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok vysoký 1.63 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 10.94 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 22.26 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 23.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
400 m 50.13 Zlín 31.5.2019
1500 m 4:44.12 Zlín 31.5.2019
110 m překážek 16.86 Praha-Eden 10.8.2019
300 m překážek 39.55 Praha - Eden 25.5.2019
desetiboj 6088 Pacov 13.7.2019
hod diskem 1,5kg 36.04 Bílina 4.5.2019
hod oštěpem 700g 39.61 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 5kg 13.41 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 6.92 Praha - Eden 25.5.2019
skok o tyči 3.80 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.63 Zlín 31.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F Praha-Eden 16.86
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Praha-Eden 5:04.22
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/F Praha-Eden 50.82
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha-Eden 6.50
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha-Eden 5850
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha-Eden 32.34
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha-Eden 10.30
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Praha-Eden 39.61
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci/S1 1 Praha-Eden 3.80
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/Dci 4 Praha-Eden 1.52
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 6 Praha-Eden 11.35
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov 11.12
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov 51.91
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Dci/F Pacov 4:46.01
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./Dci/F Pacov 17.60
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1,5kg/Dci/F Pacov 32.63
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 700g/Dci/F Pacov 36.71
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 5kg/Dci/F Pacov 12.87
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Dci/F Pacov 6.84
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Dci/F Pacov 3.54
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dci/F Pacov 1.62
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj/Dci Pacov 6088
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 3 Praha - Eden 10.99
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 1 Praha - Eden 22.26
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R3 1 Olomouc 10.93
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S1 1 Olomouc 11.01
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dci/KA 4 Olomouc 6.64
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/F Olomouc 11.00
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R4 Olomouc DNF
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dci/F Olomouc 6.89
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/M 4 Pardubice 6.63
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B01 3 Pardubice 22.34
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/R1 4 Praha - Eden 11.06
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/U23M/F 9 Praha - Eden 6.73
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 23.13
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 4 Praha - Stromovka 12.60
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci 14 Praha - Stromovka 26.22
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M/F Litomyšl 6.62
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/FA Litomyšl 11.17
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B01 2 Litomyšl 22.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R01 2 Litomyšl 11.16
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/Dci/F 12 Zlín 5691
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Dci/B1 1 Zlín 11.23
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dci Zlín 6.54
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 5kg/Dci 6 Zlín 12.39
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dci 10 Zlín 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/Dci/B2 2 Zlín 50.13
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./Dci/B1 7 Zlín 16.90
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1,5kg/Dci 15 Zlín 12.03
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Dci 4 Zlín 3.40
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 700g/Dci 12 Zlín 35.22
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Dci/B 2 Zlín 4:44.12
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 8 Praha - Eden 38.93
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) tyč/Dci Praha - Eden 3.60
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 10.94
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden 6.92
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden 13.41
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 2 Praha - Eden 39.55
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R01 1 Praha - Eden 11.15
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 11.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M 4 Ústí nad Orlicí 6.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B01 3 Ústí nad Orlicí 22.97
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R03 2 Ústí nad Orlicí 11.50
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) tyč/Dci Praha - Děkanka 3.45
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Děkanka 11.37
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dci/B03 1 Praha - Děkanka 41.34
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) dálka/M 5 Praha - Juliska 6.54
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) tyč/M 4 Praha - Juliska 3.58
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B01 2 Praha - Juliska 11.25
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B04 1 Praha - Juliska 23.07
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj/Dci Bílina 5596
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/B01 1 Bílina 11.42
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/Dci Bílina 4:46.51
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) disk 1,5kg/Dci Bílina 36.04
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) oštěp 700g/Dci Bílina 37.40
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) koule 5kg/Dci Bílina 11.32
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) dálka/Dci Bílina 5.92
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) tyč/Dci Bílina 3.20
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) výška/Dci Bílina 1.54
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B02 1 Bílina 52.18
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m př./Dci/B02 3 Bílina 18.03
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 6 Praha - Stromovka 07.32
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/R2 4 Praha - Stromovka 23.10
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 4 Jablonec nad Nisou 07.27
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B07 4 Jablonec nad Nisou 07.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Stromovka 23.24
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B01 4 Ostrava - Vítkovice 07.28
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B02 Ostrava - Vítkovice DNS