Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Cerhová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m 09.01 Praha-Eden 19.05.2016
150 m 21.17 h Praha - Strahov 22.02.2017
150 m 21.44 Praha - Děkanka 15.06.2017
300 m 46.07 h Praha-Stromovka 11.02.2015
300 m 45.98 Praha 28.05.2015
600 m 1:55.05 Praha 14.05.2015
800 m 2:53.43 Praha-Děkanka 17.09.2015
skok vysoký 1.35 Praha 24.09.2015
skok o tyči 2.10 České Budějovice 16.09.2017
skok daleký 3.45 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok daleký 4.22 Praha-Eden 19.05.2016
vrh koulí 2kg 08.91 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 10.77 Praha - Přátelství 06.09.2018
vrh koulí 3kg 09.60 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 4kg 08.56 Plzeň 28.09.2019
hod diskem 0,75kg 18.75 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod diskem 1kg 25.64 Praha - Eden 25.05.2019
hod kladivem 3kg 36.96 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod kladivem 4kg 32.95 Praha - Vinohrady 03.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.39 Praha 14.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 09.60 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 3kg 10.13 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 4kg 08.56 Plzeň 28.09.2019
hod diskem 1kg 25.64 Praha - Eden 25.05.2019
hod kladivem 3kg 36.96 Praha - Děkanka 23.09.2019
hod kladivem 4kg 32.31 Plzeň 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Jky 15 Plzeň 08.56
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Jky 15 Plzeň 21.74
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 4kg/Jky 10 Plzeň 32.31
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Děkanka 36.96
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Jky 8 Kolín 31.58
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Jky 12 Kolín 20.98
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/Jky 5 Praha - Eden 28.82
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Jky 7 Praha - Juliska 08.48
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod kladivem 4kg/Ž 10 Turnov 28.01
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 10 Turnov 24.96
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 33.62
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Jky 8 Praha - Stromovka 23.08
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 12 Praha - Stromovka 08.47
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Ž/F MS Kladno 27.09
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Kladno 21.50
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 8 Praha - Eden 10.13
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Eden 36.46
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Dky 5 Praha - Eden 25.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod kladivem 4kg/Ž 13 Bílina 29.32
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 19 Bílina 20.55
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Jky 8 Praha - Děkanka 23.65
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Jky Praha - Děkanka 29.22
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky MS Praha - Vinohrady 36.26
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Praha - Stromovka 09.60
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Praha - Stromovka 09.44