Karta atleta

Export do excelu
  • Šedá Pavlína
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Milan Brzek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m 08.81 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 21.30 Praha - Eden 30.09.2017
150 m 22.64 h Praha 06.12.2014
300 m 56.73 h Praha-Strahov 05.02.2015
800 m 3:08.53 Praha 03.06.2014
800 m 3:50.31 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
60 m překážek 10.22 Praha 06.05.2015
60 m překážek 10.01 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 16.29 Praha - Eden 30.09.2017
200 m překážek 64.3 Praha - Kotlářka 08.06.2016
středoškolský pohár 1107 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2215 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
pětiboj hala 1282 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
sedmiboj 3412 Praha - Eden 30.09.2017
vrhačský trojboj 1384 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 1953 Kolín 26.10.2019
čtyřboj 1484 Praha 03.06.2014
hod břemenem 10kg 09.82 Pardubice 10.03.2019
hod diskem 0,75kg 26.22 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod diskem 1kg 32.26 Hradec Králové 21.05.2019
hod kladivem 3kg 50.43 Praha - Eden 14.09.2019
hod kladivem 4kg 38.35 Mladá Boleslav 24.08.2019
hod oštěpem 500g 22.18 Kolín 17.08.2019
hod oštěpem 600g 24.00 Kolín 26.10.2019
hod kriketovým míčkem 35.34 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrh koulí 2kg 11.49 Praha 29.06.2015
vrh koulí 3kg 11.94 Brno 12.06.2019
vrh koulí 3kg 10.96 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
vrh koulí 4kg 10.05 Brno 28.08.2019
skok daleký 4.85 Praha 06.05.2015
skok daleký 4.66 h Praha-Strahov 29.01.2016
trojskok 09.86 Nové Město nad Metují 31.08.2019
trojskok 10.55 h Jablonec nad Nisou 07.02.2018
skok vysoký 1.60 Praha - Děkanka 14.06.2017
skok vysoký 1.48 h Praha - Strahov 27.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
středoškolský pohár 1107 Praha - Eden 02.10.2019
vrhačský trojboj 1384 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 1953 Kolín 26.10.2019
hod břemenem 10kg 09.82 Pardubice 10.03.2019
hod diskem 1kg 32.26 Hradec Králové 21.05.2019
hod kladivem 3kg 50.43 Praha - Eden 14.09.2019
hod kladivem 4kg 38.35 Mladá Boleslav 24.08.2019
hod oštěpem 500g 22.18 Kolín 17.08.2019
hod oštěpem 600g 24.00 Kolín 26.10.2019
vrh koulí 3kg 11.94 Brno 12.06.2019
vrh koulí 3kg 10.96 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
vrh koulí 4kg 10.05 Brno 28.08.2019
trojskok 09.86 Nové Město nad Metují 31.08.2019
skok vysoký 1.44 Praha - Eden 02.10.2019
skok vysoký 1.42 h Praha - Stromovka 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 10.12
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž 4 Kolín 31.09
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 43.46
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Ž 4 Kolín 24.00
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Dky Kolín 1384
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Dky Kolín 1953
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dky 29 Praha - Eden 1107
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) výška/Dky/S01 7= Praha - Eden 1.44
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) koule 3kg/Dky 8 Praha - Eden 10.34
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Dky Praha - Děkanka 47.14
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky Praha - Děkanka 10.78
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 3kg/Dky Litomyšl NM
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Dky Litomyšl 11.76
21.09.2019 KP jednotlivců mužů a žen OPEN (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Ž Litomyšl DNS
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky Praha - Eden 50.43
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 5 Praha - Eden 31.41
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 6 Praha - Eden 11.14
11.09.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) kladivo 3kg/Dky Brno 47.30
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 3kg/Dky Hradec Králové 49.23
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Dky Hradec Králové 11.53
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Dky Hradec Králové 32.03
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Dky Nové Město nad Metují 09.86
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) disk 1kg/Dky Nové Město nad Metují 30.96
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) koule 3kg/Dky 4 Nové Město nad Metují 11.78
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky MS Praha - Juliska 11.44
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) disk 1kg/Ž Brno NM
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) koule 4kg/Ž 4 Brno 10.05
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 1kg/Ž/F 9 Mladá Boleslav 30.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 6 Mladá Boleslav 38.35
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 4kg/Ž/F 10 Mladá Boleslav 09.54
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 3kg/Dky Stará Boleslav 44.18
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Dky Stará Boleslav 11.05
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky Praha - Juliska 11.50
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Ž 6 Praha - Juliska 30.21
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 45.12
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 10.85
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž 4 Kolín 22.18
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky Kolín 22.18
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Dky Kolín 1231
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Dky Kolín 1827
24.07.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) koule 3kg/Dky Brno 11.44
24.07.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) kladivo 3kg/Dky Brno 46.76
24.07.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) disk 1kg/Ž Brno 30.34
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) disk 1kg/Dky/F 11 Olomouc 31.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky/F 5 Olomouc 47.17
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Ž Kolín NM
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž 17 Kolín 27.13
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Ž 12 Kolín 09.43
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky Kladno 45.67
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky Kladno 30.61
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) koule 3kg/Dky Brno 11.94
12.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) kladivo 3kg/Dky Brno 44.93
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) kladivo 4kg/Ž/F 8 Nové Město nad Metují 36.71
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 4kg/Ž/F 12 Nové Město nad Metují 09.68
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 1kg/Ž/F Nové Město nad Metují NM
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Dky 6 Pardubice 27.96
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 3kg/Dky Pardubice 11.62
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 3kg/Dky Pardubice 44.25
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) kladivo 3kg/Dky Mladá Boleslav 44.98
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) disk 1kg/Dky Mladá Boleslav 30.13
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) koule 3kg/Dky 4 Mladá Boleslav 11.01
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 3kg/Dky Hradec Králové 44.98
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Dky Hradec Králové 32.26
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Dky Hradec Králové 10.28
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 4kg/Ž/F 10 Hradec Králové 35.15
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Ž/F 16= Hradec Králové 00.00
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Ž/F 13 Hradec Králové 09.13
15.05.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 3kg/Dky Brno 10.53
15.05.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) kladivo 3kg/Dky Brno 46.40
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Dky Pardubice 11.10
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 3kg/Dky Pardubice NM
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Dky Pardubice NM
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) kladivo 3kg/Dky Jičín 42.37
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) oštěp 500g/Dky 21 Jičín 21.08
30.04.2019 Zahajovací závody (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky Kladno 30.30
30.04.2019 Zahajovací závody (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky Kladno 43.56
10.03.2019 42. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 10kg/Ž 10 Pardubice 09.82
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 13 Jablonec nad Nisou 10.04
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 11 Jablonec nad Nisou 09.52
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky/F 8 Praha - Stromovka 09.61
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky/F 7 Praha - Stromovka 1.42
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB Praha - Stromovka NM
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 5 Jablonec nad Nisou 10.32
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 10 Jablonec nad Nisou 09.51
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka DNS
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 7 Jablonec nad Nisou 09.85
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.96