Karta atleta

Export do excelu
  • Picmausová Petra
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Zuzana Uhrová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Opava 16.05.2016
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 22.52 Frýdek-Místek 16.06.2016
150 m 23.27 h Ostrava 01.03.2016
200 m 30.03 h Ostrava 08.02.2018
300 m 55.10 Ostrava 29.09.2015
300 m 49.62 h Ostrava 17.01.2017
600 m 1:54.95 Kolín 07.06.2016
800 m 2:41.43 Třinec 12.06.2016
800 m 2:49.31 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek 10.96 h Ostrava 06.12.2016
200 m překážek 35.44 Šumperk 17.09.2017
400 m překážek 76.03 Hranice 09.06.2018
pohár rozhlasu 0491 Ostrava-město 12.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.82 Kolín 07.06.2016
vrh koulí 3kg 06.82 h Ostrava 09.02.2016
skok daleký 3.68 Třinec 03.05.2016
skok daleký 3.82 h Ostrava 01.03.2016
skok o tyči 3.51 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok o tyči 3.46 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok vysoký 1.20 h Ostrava 06.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok o tyči 3.51 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok o tyči 3.46 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dky 8= Ostrava 2.55
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/U23Z/F Praha - Eden DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž Olomouc NM
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) tyč/Dky Olomouc 3.39
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) tyč/Ž 10 Plzeň 3.40
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/Dky/F Vyškov 3.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) tyč/Dky Ostrava - Vítkovice 3.51
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dky 4 Praha - Stromovka 3.45
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen tyč/Ž 11 Ostrava 3.27
09.02.2019 Zimní pražská tyčka 2019 (Univerzitní sportovní klub Pra) tyč/Dky Praha-Strahov 3.35
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dky Ostrava - Vítkovice 3.37
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž Ostrava - Vítkovice 3.36
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž Ostrava - Vítkovice 3.46
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 3.45
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 2= Ostrava - Vítkovice 3.20