Karta atleta

Export do excelu
  • Vozábalová Melissa
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Tábor 21.5.2016
60 m 08.45 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 13.10 Vlašim 11.6.2016
150 m 19.36 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
150 m 19.98 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 26.38 Vlašim 11.6.2016
200 m 27.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 42.19 Praha - Děkanka 5.6.2016
300 m 44.54 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 60.99 Praha - Eden 27.8.2017
400 m 61.37 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 2:28.92 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod kriketovým míčkem 34.39 Nová Včelnice 7.9.2014
vrh koulí 2kg 08.95 h Praha-Strahov 24.1.2015
skok daleký 4.31 Nová Včelnice 7.9.2014
Přespolní běh 5:32.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.3.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Praha - Stromovka 26.1.2019
150 m 20.26 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 27.09 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 27.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.41 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 44.54 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 61.18 Sušice 19.5.2019
400 m 61.37 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 2:28.92 Praha - Stromovka 12.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/F Praha - Stromovka 2:28.92
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B04 1 Praha - Stromovka 27.55
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/Ž/B01 4 Tábor 61.18
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B02 2 Praha - Eden 43.41
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 5 Praha - Eden 61.38
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B06 1 Praha - Eden 27.09
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Ž/B01 4 Sušice 61.18
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Sušice 26.77
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B02 3 Praha - Juliska 61.58
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B04 4 Praha - Juliska 27.46
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B04 2 Praha - Eden 44.51
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 20.22
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/R2 5 Praha - Stromovka 61.97
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B01 2 Praha - Stromovka 61.37
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B04 3 Praha - Stromovka 27.00
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/B03 MS Praha - Stromovka 08.45
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B04 MS Praha - Stromovka 27.14
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/R02 Praha - Stromovka DNS
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R04 MS Praha - Strahov 08.61
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Strahov 27.72
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B19 1 Praha-Strahov 20.26
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B6 2 Praha-Strahov 44.54