Karta atleta

Export do excelu
  • Supová Tereza
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 08.47 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 13.33 Praha - Děkanka 20.5.2018
150 m 20.21 Praha-Juliska 1.5.2018
150 m 20.75 h Praha - Strahov 22.2.2017
200 m 27.18 Praha - Eden 6.10.2018
200 m 27.00 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
300 m 43.67 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 45.91 h Praha-Stromovka 3.12.2016
400 m 63.48 Praha - Eden 18.6.2018
400 m 64.11 h Praha - Stromovka 22.1.2019
600 m 1:55.40 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
600 m 1:55.31 h Praha-Stromovka 11.2.2015
800 m 2:36.53 Praha - Eden 6.10.2018
800 m 2:43.92 h Praha 17.12.2014
1000 m 3:41.76 Praha-Děkanka 25.4.2016
60 m překážek 09.96 Vlašim 9.9.2017
60 m překážek 09.17 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m překážek 14.78 Bílina 15.6.2019
200 m překážek 31.22 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m překážek 46.02 Praha - Eden 25.5.2018
400 m překážek 68.19 Praha - Eden 5.7.2019
sprintérský trojboj 1880 Praha - Děkanka 19.6.2017
středoškolský pohár 0958 Praha - Eden 2.10.2019
středoškolský pohár 1231 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 2166 Praha 28.9.2015
pětiboj hala 2312 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 3910 Praha - Eden 6.10.2018
vrhačský trojboj 1013 Praha - Juliska 19.9.2019
hod diskem 0,75kg 17.67 Praha-Kotlářka 20.9.2016
hod diskem 1kg 16.20 Praha - Vokovice 18.9.2018
hod oštěpem 500g 26.78 Praha - Eden 3.9.2019
hod oštěpem 600g 26.08 Praha - Eden 5.7.2019
hod kriketovým míčkem 31.61 Praha 28.9.2015
vrh koulí 2kg 07.35 Praha 14.5.2015
vrh koulí 3kg 09.23 Praha - Eden 6.10.2018
vrh koulí 3kg 08.83 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.04 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.10 h Praha - Stromovka 26.1.2019
trojskok 10.80 Jablonec nad Nisou 7.9.2019
trojskok 10.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.40 Praha - Děkanka 25.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 h Praha - Stromovka 26.1.2019
150 m 20.75 Praha - Juliska 10.9.2019
200 m 28.21 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 27.23 h Praha - Strahov 20.1.2019
400 m 64.11 h Praha - Stromovka 22.1.2019
800 m 2:37.42 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 2:48.36 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
60 m překážek 09.17 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m překážek 14.78 Bílina 15.6.2019
200 m překážek 32.30 Praha - Juliska 10.9.2019
300 m překážek 47.46 Bílina 15.6.2019
400 m překážek 68.19 Praha - Eden 5.7.2019
středoškolský pohár 0958 Praha - Eden 2.10.2019
pětiboj hala 2312 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 3826 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1013 Praha - Juliska 19.9.2019
hod diskem 1kg 14.65 Praha - Juliska 19.9.2019
hod oštěpem 500g 26.78 Praha - Eden 3.9.2019
hod oštěpem 600g 26.08 Praha - Eden 5.7.2019
vrh koulí 3kg 09.04 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 08.83 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 4.91 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.10 h Praha - Stromovka 26.1.2019
trojskok 10.80 Jablonec nad Nisou 7.9.2019
trojskok 10.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj/Dky 4 Praha - Juliska 3826
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B01 4 Praha - Juliska 28.21
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/B01 4 Praha - Juliska 2:37.42
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 6 Praha - Juliska 15.92
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky Praha - Juliska 26.64
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky 8 Praha - Juliska 09.04
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 4 Praha - Juliska 4.91
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Dky 11 Praha - Juliska 1.36
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dky 38 Praha - Eden 0958
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) dálka/Dky/S01 5 Praha - Eden 4.77
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) koule 3kg/Dky 19 Praha - Eden 08.93
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dky 4 Praha - Juliska 1013
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Dky 8 Praha - Juliska 14.65
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 500g/Dky Praha - Juliska 24.54
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Juliska 08.87
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky 4 Praha - Juliska 24.96
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky Praha - Juliska 09.02
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky 5 Praha - Juliska 16.59
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky 9 Praha - Eden 10.25
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B02 6 Praha - Eden 48.63
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B01 7 Praha - Juliska 20.75
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m př./Ž/B02 2 Praha - Juliska 32.30
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Ž/B01 8 Jablonec nad Nisou 16.44
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 10.80
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky Praha - Eden 10.27
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 8 Praha - Eden 26.78
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m př./Ž/B02 Domažlice DNS
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 5 Praha - Juliska 16.07
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 10 Praha - Juliska 4.68
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m př./Ž/B01 3 Čáslav 16.27
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m př./Ž/B01 3 Čáslav 72.80
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) trojskok/Ž 8 Čáslav 10.10
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky Praha - Juliska 15.71
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky Praha - Juliska 22.90
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Ž 5 Praha - Eden 26.08
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B02 3 Praha - Eden 68.19
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/R3 8 Olomouc 23.28
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dky/R1 4 Olomouc 47.90
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Ž/B01 6 Pardubice 16.43
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./Ž/B01 2 Pardubice 68.37
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/Ž Pardubice 10.71
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) trojskok/Dky/F MS Bílina 10.18
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky MS Bílina 14.78
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m př./Dky/B02 MS Bílina 47.46
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky Praha - Stromovka 10.36
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Dky/B01 6 Praha - Stromovka 15.82
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m př./Ž/B01 4 Litomyšl 69.31
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Ž/F 10 Litomyšl 4.87
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Ž/B01 3 Litomyšl 16.06
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m př./Dky 6 Praha - Juliska 15.99
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/FA 8 Praha - Eden 15.27
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B01 6 Praha - Eden 47.86
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/R02 2 Praha - Eden 15.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m př./Ž/B01 Ústí nad Orlicí DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž Ústí nad Orlicí DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m př./Ž/B01 Ústí nad Orlicí DNS
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) dálka/Dky 5 Praha - Děkanka 4.69
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m př./Dky/B01 5 Praha - Děkanka 50.18
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B04 6 Praha - Juliska 27.93
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R1 5 Praha - Stromovka 09.28
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky 1= Jablonec nad Nisou 09.37
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B03 6 Jablonec nad Nisou 08.60
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 17 Jablonec nad Nisou 4.82
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky Jablonec nad Nisou 09.28
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) trojskok/Ž 7 Jablonec nad Nisou 10.11
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/FA Praha - Stromovka 09.19
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R01 3 Praha - Stromovka 09.27
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky/F 8 Praha - Stromovka 4.97
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB 13 Praha - Stromovka 10.38
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) trojskok/Ž MS Praha - Stromovka 10.22
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Stromovka 27.34
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Dky MS Praha - Stromovka 5.10
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Dky/F MS Praha - Stromovka 09.37
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 08.47
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 4 Praha - Stromovka 09.39
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 3 Praha - Stromovka 08.48
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B6 3 Praha - Stromovka 64.11
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dky/B01 MS Praha - Strahov 27.23
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž/F MS Praha - Strahov 10.23
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Dky/F MS Praha - Strahov 5.04
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Dky/B01 MS Praha - Strahov 09.17
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 09.39
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky 15 Jablonec nad Nisou 08.83
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky Jablonec nad Nisou 4.96
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 5 Jablonec nad Nisou 2:48.36
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Dky 20 Jablonec nad Nisou 2312
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 400 m/Ž/B2 MS Praha - Strahov DNS