Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Ambrožová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.95 Praha - Juliska 11.05.2017
60 m 08.98 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m 14.41 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 21.86 Praha - Eden 30.09.2017
150 m 22.17 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 29.87 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 29.71 Praha - Kotlářka 26.04.2018
300 m 47.99 Praha - Děkanka 02.05.2017
300 m 47.81 h Praha - Strahov 12.01.2018
500 m 1:35.53 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:48.98 h Praha-Strahov 11.01.2019
600 m 1:48.95 Kolín 01.05.2019
800 m 2:32.94 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:29.22 Praha - Kotlářka 14.06.2020
1500 m 5:15.99 Praha - Eden 25.05.2019
1500 m 5:12.13 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.06 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.69 Praha-Děkanka 17.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 10.55 h Praha - Strahov 22.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.28 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 17.51 Praha - Eden 30.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 17.46 Kolín 01.05.2019
100 m překážek (0.84) 17.67 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m překážek (0.76) 33.15 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
300 m překážek (0.76) 51.04 Praha - Eden 26.05.2018
400 m překážek (0.76) 72.93 Praha - Přátelství 27.08.2020
skok vysoký 1.45 Praha - Přátelství 27.08.2020
skok daleký 4.02 h Praha-Strahov 29.01.2016
skok daleký 4.30 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 2kg 06.48 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 06.56 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 0,75kg 16.04 Praha - Kotlářka 07.10.2017
hod diskem 1kg 15.36 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod oštěpem 500g 12.06 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 600g 10.84 Praha - Kotlářka 13.10.2018
pohár rozhlasu 1170 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
středoškolský pohár 0470 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj [Zky] 2741 Praha - Eden 01.10.2017
sedmiboj [Dky] 2899 Praha - Juliska 13.10.2019
klasický pětiboj 1749 Praha - Kotlářka 07.10.2017
sprintérský trojboj 1621 Praha - Kotlářka 26.04.2018
vrhačský trojboj 0533 Praha-Kotlářka 20.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.77 Praha - Kotlářka 11.09.2019
100 m 15.68 Praha - Kotlářka 11.09.2019
150 m 22.91 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 23.40 Praha - Juliska 10.09.2019
200 m 31.38 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m 49.67 h Praha-Strahov 18.01.2019
300 m 48.68 Praha - Eden 03.05.2019
500 m 1:35.53 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:48.98 h Praha-Strahov 11.01.2019
600 m 1:48.95 Kolín 01.05.2019
800 m 2:34.01 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 5:23.07 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1500 m 5:15.99 Praha - Eden 25.05.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.64 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.46 Kolín 01.05.2019
100 m překážek (0.84) 18.18 Čáslav 25.08.2019
300 m překážek (0.76) 53.79 Praha - Eden 26.05.2019
400 m překážek (0.76) 75.12 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.30 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 3kg 06.56 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 500g 12.06 Praha - Juliska 13.10.2019
středoškolský pohár 0470 Praha - Eden 02.10.2019
sedmiboj [Dky] 2899 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 1086 Praha - Kotlářka 11.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 13 Praha - Juliska 2899
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 8 Praha - Juliska 31.38
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky 15 Praha - Juliska 12.06
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 15 Praha - Juliska 06.56
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 14 Praha - Juliska 4.30
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky 10 Praha - Juliska 1.39
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Praha - Juliska 17.56
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/B02 2 Praha - Juliska 2:34.01
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) středoškolský pohár/Dky 91= Praha - Eden 0470
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Dky/S01 11 Praha - Eden 1.36
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprintérský trojboj/Ž 21 Praha - Kotlářka 1086
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B04 6 Praha - Kotlářka 09.77
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B04 5 Praha - Kotlářka 15.68
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Praha - Kotlářka 32.28
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B02 6 Praha - Juliska 50.35
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B03 6 Praha - Juliska 23.40
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky Praha - Eden 5:21.90
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 6 Praha - Eden 54.77
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky 7 Praha - Juliska 2:35.13
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 4 Praha - Juliska 17.46
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 1500 m/Ž 5 Čáslav 5:23.68
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 5 Čáslav 18.18
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 3 Pardubice 18.84
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Ž 5 Pardubice 5:18.05
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dky/F Praha - Stromovka 5:27.79
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 7 Praha - Stromovka 18.79
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 6 Litomyšl 18.25
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 3 Litomyšl 77.12
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 MS Praha - Stromovka NM
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky/F 4 Praha - Eden 5:15.99
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R03 7 Praha - Eden 17.70
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/B03 7 Praha - Eden 53.79
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Ústí nad Orlicí 18.41
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 3 Ústí nad Orlicí 75.12
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B06 4 Praha - Děkanka 31.41
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 4 Praha - Děkanka 57.91
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/Ž/B02 4 Praha - Eden 53.55
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek/Ž/B03 6 Praha - Eden 54.61
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B04 6 Praha - Eden 48.68
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 5 Kolín 17.46
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Ž/B02 6 Kolín 1:48.95
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Jky/B02 3 Praha - Stromovka 5:23.07
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R04 3 Praha - Stromovka 10.64
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B22 4 Praha-Strahov 22.91
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B12 2 Praha-Strahov 49.67
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/Ž/B4 6 Praha-Strahov 1:35.53
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B1 4 Praha-Strahov 23.01
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B3 5 Praha-Strahov 1:48.98