Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Myrtle Hooper
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Jón Jaroslav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Svitavy 11.06.2017
60 m 08.09 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.85 Pardubice 22.06.2019
150 m 20.35 Svitavy 11.06.2017
150 m 20.43 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 26.58 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.32 Olomouc 29.06.2019
300 m 46.06 Litomyšl 18.06.2017
300 m 44.96 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 67.80 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
400 m 62.18 Pardubice 04.05.2019
skok vysoký 1.34 Pardubice 24.04.2017
skok daleký 4.52 Svitavy 11.06.2017
hod oštěpem 500g 16.31 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
pohár rozhlasu 0676 Pardubice 24.04.2017
sprintérský trojboj 2149 Hradec Králové 05.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.13 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
100 m 12.85 Pardubice 22.06.2019
200 m 26.58 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 26.32 Olomouc 29.06.2019
400 m 62.18 Pardubice 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) 100 m/Jky 5 Chrudim 13.79
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) 200 m/Jky/B01 Chrudim DNS
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Jky Chrudim DNS
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) 100 m/Jky/B02 3 Chrudim 13.71
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Čáslav 28.34
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/Ž/R03 4 Čáslav 13.49
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R4 6 Olomouc 12.93
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R2 6 Olomouc 26.32
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 100 m/Ž Pardubice 13.08
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 200 m/Ž 5 Pardubice 26.97
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Pardubice 13.08
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/FB Pardubice 12.85
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Pardubice 26.48
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/FA 6 Litomyšl 13.12
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R03 2 Litomyšl 12.78
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/Ž/B02 3 Litomyšl 67.32
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B02 5 Litomyšl 26.77
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/Jky/FA 4 Pardubice 13.23
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 200 m/Jky/B01 3 Pardubice 26.86
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/Jky/R01 3 Pardubice 13.09
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B01 6 Ústí nad Orlicí 66.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Ústí nad Orlicí 13.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Orlicí 13.22
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Ústí nad Orlicí 26.92
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B01 4 Pardubice 27.92
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Jky Pardubice 62.18
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/B01 4 Pardubice 13.31
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R3 7 Praha - Stromovka 08.17
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R06 MS Praha - Stromovka 08.16
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FMS 7 Praha - Stromovka 08.24
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B03 MS Praha - Stromovka 26.58
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Ž/F 5 Praha - Stromovka 08.23
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Ž/R01 5 Praha - Stromovka 08.22
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/Ž/B02 3 Praha - Stromovka 26.91
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 6 Praha - Stromovka 08.26
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B17 8 Praha - Stromovka 08.24
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 08.13
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 26.66