Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Smolíková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Šutera David
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.14 Jihlava 17.05.2017
60 m 08.10 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m 12.77 Jihlava 16.06.2018
150 m 21.12 Třebíč 06.05.2017
200 m 27.36 Znojmo 09.06.2019
500 m 1:38.7 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:38.53 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:42.64 Třebíč 05.05.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.54 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.85 Třebíč 05.05.2018
skok vysoký 1.54 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok vysoký 1.60 Pacov 16.06.2019
skok daleký 4.91 h Praha - Strahov 21.01.2017
skok daleký 5.40 Pacov 16.06.2019
vrh koulí 3kg 10.24 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 11.45 Jihlava 28.04.2018
hod oštěpem 500g 20.10 Třebíč 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.57 Jihlava 16.05.2017
pohár rozhlasu 1427 Jihlava 17.05.2017
hod plným míčem 2kg 10.90 Jihlava 16.05.2019
pětiboj hala [Dky] 3020 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 3329 Třebíč 06.05.2017
sedmiboj [Dky] 3880 Třebíč 05.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.25 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
100 m 12.83 Vyškov 18.05.2019
200 m 27.36 Znojmo 09.06.2019
500 m 1:38.7 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:51.41 Třebíč 11.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.54 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.60 Pacov 16.06.2019
skok vysoký 1.53 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok daleký 5.40 Pacov 16.06.2019
vrh koulí 3kg 09.79 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 3kg 11.05 Jihlava 04.05.2019
hod oštěpem 500g 20.10 Třebíč 11.05.2019
hod plným míčem 2kg 10.90 Jihlava 16.05.2019
sedmiboj [Dky] 3805 Třebíč 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Ž 6 Brno - ZŠ Horníkova 1.53
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.46
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B01 3 Pacov 13.66
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky 4 Pacov 4.82
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Ž 4 Hodonín 1.51
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Hodonín 13.64
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž 11 Hodonín 4.65
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Hodonín 13.75
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R3 7 Olomouc 13.30
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dky/KA 9 Olomouc 5.09
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Ž/F Jihlava 1.57
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Ž 4 Jihlava 5.14
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dky/F Pacov 1.60
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky/F Pacov 5.40
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B01 2 Pacov 13.03
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Ž/F 4 Znojmo 1.51
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Znojmo 12.96
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R03 1 Znojmo 13.07
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Znojmo 27.36
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky/F Třebíč 4.87
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 2 Třebíč 13.03
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky/F Třebíč 1.46
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 5 Třebíč 4.97
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 2 Třebíč 13.10
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky Třebíč 1.57
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R02 3 Vyškov 12.83
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FA 4 Vyškov 12.73
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž/F Vyškov 5.28
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Ž/F Vyškov 1.56
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/Ž Jihlava 07.2
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/Ž 9= Jihlava 1:38.7
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) hod plným míčem 2kg/Jky/F Jihlava 10.90
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky Třebíč 3805
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/F Třebíč 27.85
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/F Třebíč 2:51.41
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 4 Třebíč 16.54
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky/F Třebíč 20.10
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky/F Třebíč 10.45
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky/F Třebíč 5.00
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky/F Třebíč 1.53
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F Jihlava 11.05
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Dky/F Jihlava 1.52
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dky/B01 2 Jihlava 13.69
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) vrh koulí 3kg/Dky/F 7 Praha - Strahov 09.79
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 08.28
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Dky/F 3= Praha - Strahov 1.48
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dky/R02 1 Praha - Strahov 08.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky 13= Ostrava - Vítkovice 1.50
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B06 1 Ostrava - Vítkovice 08.25