Karta atleta

Export do excelu
  • Malá Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
pohár rozhlasu 0529 Dvůr Králové n.L. 17.5.2017
středoškolský pohár 0575 Nymburk 19.9.2017
trojboj 1008 h Jablonec nad Nisou 30.1.2015
hod diskem 0,75kg 32.34 Jičín 17.9.2017
hod diskem 1kg 30.75 Hradec Králové 18.5.2019
hod kladivem 3kg 39.75 Kladno 11.5.2019
hod kladivem 4kg 30.07 Hradec Králové 18.5.2019
hod oštěpem 500g 28.70 Kladno 26.5.2018
hod kriketovým míčkem 48.97 Dvůr Králové nad Labem 3.9.2015
vrh koulí 2kg 12.17 Dvůr Králové nad Labem 24.6.2015
vrh koulí 2kg 10.87 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 3kg 12.75 Kolín 25.4.2019
vrh koulí 3kg 13.23 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 10.34 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 3.58 h Jablonec nad Nisou 30.1.2015
skok vysoký 1.40 Nové Město nad Metují 24.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 30.75 Hradec Králové 18.5.2019
hod kladivem 3kg 39.75 Kladno 11.5.2019
hod kladivem 4kg 30.07 Hradec Králové 18.5.2019
vrh koulí 3kg 12.75 Kolín 25.4.2019
vrh koulí 3kg 13.23 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 10.34 Hradec Králové 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.28
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Dky Kolín 29.45
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 38.80
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 4kg/Ž/F 14 Hradec Králové 30.07
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Ž/F 4 Hradec Králové 30.75
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Ž/F 9 Hradec Králové 10.34
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 12.09
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky Kladno 39.75
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky Kladno 29.33
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 11.87
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky/F Kladno 37.41
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 12.69
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 36.34
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.65
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 3kg/Dky MS Hradec Králové 35.12
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Dky MS Hradec Králové 12.01
25.04.2019 1. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.75
25.04.2019 1. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 32.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 4 Praha - Stromovka 13.23
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 12.70
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 12.58
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka 12.28
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Praha - Strahov 12.49