Karta atleta

Export do excelu
  • Malá Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
pohár rozhlasu 0529 Dvůr Králové n.L. 17.5.2017
středoškolský pohár 0575 Nymburk 19.9.2017
vrhačský trojboj 1762 Kolín 17.8.2019
vrhačský čtyřboj 2266 Kolín 17.8.2019
trojboj 1008 h Jablonec nad Nisou 30.1.2015
hod diskem 0,75kg 32.34 Jičín 17.9.2017
hod diskem 1kg 34.46 Ostrava 28.9.2019
hod kladivem 3kg 40.94 Pardubice 4.6.2019
hod kladivem 4kg 35.21 Mladá Boleslav 24.8.2019
hod oštěpem 500g 33.81 Kolín 17.8.2019
hod kriketovým míčkem 48.97 Dvůr Králové nad Labem 3.9.2015
vrh koulí 2kg 12.17 Dvůr Králové nad Labem 24.6.2015
vrh koulí 2kg 10.87 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 3kg 13.04 Olomouc 28.6.2019
vrh koulí 3kg 13.23 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 10.77 Nové Město nad Metují 8.6.2019
skok daleký 3.58 h Jablonec nad Nisou 30.1.2015
skok vysoký 1.40 Nové Město nad Metují 24.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1762 Kolín 17.8.2019
vrhačský čtyřboj 2266 Kolín 17.8.2019
hod diskem 1kg 34.46 Ostrava 28.9.2019
hod kladivem 3kg 40.94 Pardubice 4.6.2019
hod kladivem 4kg 35.21 Mladá Boleslav 24.8.2019
hod oštěpem 500g 33.81 Kolín 17.8.2019
vrh koulí 3kg 13.04 Olomouc 28.6.2019
vrh koulí 3kg 13.23 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 4kg 10.77 Nové Město nad Metují 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 4 Ostrava 12.36
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky Ostrava 34.46
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 3kg/Dky 6 Ostrava 40.22
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) koule 3kg/Dky Nymburk 12.05
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky 8 Praha - Eden 39.88
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky Praha - Eden 33.62
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 14 Praha - Eden 10.46
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) kladivo 4kg/Ž/F 10 Praha - Eden 30.61
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Ž/F 9 Praha - Eden 32.65
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 3kg/Dky Stará Boleslav 11.32
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Dky Stará Boleslav 28.90
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 3kg/Dky Stará Boleslav 39.93
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 1kg/Ž/F Mladá Boleslav 34.28
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 8 Mladá Boleslav 35.21
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 4kg/Ž/F 9 Mladá Boleslav 10.27
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky/F Kolín 39.94
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 39.51
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.23
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž Kolín 32.89
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky Kolín 33.81
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Dky Kolín 1762
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Dky Kolín 2266
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) koule 3kg/Dky/F 8 Olomouc 13.04
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) disk 1kg/Dky/F 9 Olomouc 32.89
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky/F 14 Olomouc 38.37
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Ž 13 Kolín 33.86
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž 12 Kolín 29.75
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Ž 9 Kolín 09.79
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) koule 3kg/Dky/F MS Dvůr Králové nad Labem 12.47
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) disk 1kg/Dky/F Dvůr Králové nad Labem 29.63
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) kladivo 4kg/Ž/F 12 Nové Město nad Metují 34.67
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 4kg/Ž/F 7 Nové Město nad Metují 10.77
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 1kg/Ž/F 11 Nové Město nad Metují 29.75
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1kg/Dky Pardubice 31.87
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 3kg/Dky Pardubice 12.49
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 3kg/Dky Pardubice 40.94
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.28
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Dky Kolín 29.45
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 38.80
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 4kg/Ž/F 14 Hradec Králové 30.07
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Ž/F 4 Hradec Králové 30.75
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Ž/F 9 Hradec Králové 10.34
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 12.09
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky Kladno 39.75
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky Kladno 29.33
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 11.87
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky/F Kladno 37.41
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 12.69
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 36.34
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.65
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 3kg/Dky MS Hradec Králové 35.12
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 3kg/Dky MS Hradec Králové 12.01
25.04.2019 1. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Kolín 12.75
25.04.2019 1. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky Kolín 32.12
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 4 Praha - Stromovka 13.23
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 12.70
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 12.58
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka 12.28
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky Praha - Strahov 12.49