Karta atleta

Export do excelu
  • Mariana Franková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 08.47 h Ostrava 17.12.2016
100 m 13.72 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 20.86 Třinec 30.04.2019
200 m 28.06 Třinec 09.06.2018
200 m 28.53 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 44.54 h Ostrava 11.02.2017
300 m 44.61 Brno 11.09.2017
400 m 64.64 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
400 m 64.68 Břeclav 14.09.2019
800 m 2:44.75 Třinec 10.05.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 20.30 Třinec 06.05.2016
skok vysoký 1.32 Třinec 06.05.2016
skok daleký 4.19 Třinec 06.05.2016
vrh koulí 3kg 07.49 Třinec 06.05.2016
vrh koulí 4kg 07.47 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 4kg 07.48 Třinec 18.05.2020
hod oštěpem 500g 12.59 Třinec 06.05.2016
pohár rozhlasu 1737 Třinec 10.05.2017
sedmiboj [Zky] 2622 Třinec 06.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
60 m 08.56 Třinec 30.04.2019
100 m 13.73 Břeclav 24.08.2019
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 20.86 Třinec 30.04.2019
200 m 28.54 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
200 m 28.35 Břeclav 14.09.2019
300 m 45.58 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
300 m 46.52 Třinec 30.04.2019
400 m 64.64 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
400 m 64.68 Břeclav 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B02 3 Břeclav 13.92
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Jky/B02 3 Břeclav 64.68
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B02 4 Břeclav 28.35
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R04 1 Břeclav 13.73
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B04 2 Břeclav 28.77
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.91
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B01 5 Ostrava - Vítkovice 48.13
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.70
19.08.2019 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Ž/F Třinec 21.30
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 7 Opava 13.74
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B03 8 Opava 28.55
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Jky/B03 2 Olomouc 13.55
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Jky/B03 5 Olomouc 68.38
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Jky/B03 3 Olomouc 28.81
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B03 4 Vyškov 65.19
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dky/B03 3 Vyškov 28.44
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B3 1 Ostrava - Vítkovice 13.80
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B3 5 Ostrava - Vítkovice 65.50
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B5 1 Ostrava - Vítkovice 28.52
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 300 m/Ž Třinec 46.52
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky Třinec 08.56
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky Třinec 20.86
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B03 6 Ostrava - Vítkovice 65.84
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B04 5 Ostrava - Vítkovice 28.71
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 66.11
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B04 5 Ostrava - Vítkovice 29.12
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B05 2 Ostrava - Vítkovice 64.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R03 4 Ostrava - Vítkovice 08.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B05 1 Ostrava - Vítkovice 64.94
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B04 4 Ostrava - Vítkovice 29.12
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 64.80
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B06 3 Ostrava - Vítkovice 28.54
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B04 4 Ostrava - Vítkovice 45.58
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B06 2 Ostrava - Vítkovice 20.93