Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Matoušková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 Klatovy 01.05.2015
60 m 09.16 h Plzeň 24.01.2016
150 m 22.45 h Praha-Strahov 07.02.2015
150 m 20.67 Stříbro 10.06.2017
200 m 28.59 Sušice 17.06.2018
300 m 46.99 h Praha-Strahov 13.02.2016
300 m 46.84 Domažlice 16.06.2017
600 m 2:13.47 h Praha-Strahov 27.01.2013
600 m 2:16.17 Stříbro 26.05.2013
800 m 3:18.62 h Praha-Strahov 16.02.2014
800 m 2:52.13 Plzeň 03.07.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.91 h Praha-Strahov 16.02.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.70 Plzeň 01.07.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 19.14 Plzeň 02.07.2016
skok vysoký 1.33 Plzeň 02.07.2016
skok daleký 4.30 Plzeň 15.09.2015
skok daleký 4.51 h Praha-Strahov 13.02.2016
vrh koulí 3kg 07.94 Písek 31.08.2019
vrh koulí 4kg 07.15 Nýřany 19.05.2019
hod diskem 1kg 20.12 Praha - Děkanka 20.05.2018
hod kladivem 3kg 22.98 Plzeň 18.05.2017
hod kladivem 4kg 19.52 Sušice 17.06.2018
hod oštěpem 500g 35.30 Písek 25.05.2019
hod oštěpem 600g 33.46 Nýřany 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 44.44 Kolín 27.09.2015
středoškolský pohár 0465 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
pětiboj 1639 Plzeň 08.10.2015
sedmiboj [Zky] 2919 Plzeň 02.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 07.94 Písek 31.08.2019
vrh koulí 4kg 07.15 Nýřany 19.05.2019
hod diskem 1kg 20.08 Nýřany 19.05.2019
hod kladivem 4kg 19.35 Plzeň 08.06.2019
hod oštěpem 500g 35.30 Písek 25.05.2019
hod oštěpem 600g 33.46 Nýřany 19.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Ž/F 11 Děčín 18.24
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Ž/F 10 Děčín 28.30
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F Děčín NM
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 9 Praha - Eden 31.56
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 3000 m/Dky Praha - Eden DQ
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 13 Písek 07.94
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Písek 33.57
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kladivem 4kg/Ž/F Stříbro 18.99
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Stříbro 06.43
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 600g/Ž/F Stříbro 28.31
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) hod diskem 1kg/Ž 7 Nýřany 18.95
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) vrh koulí 4kg/Ž 8 Nýřany 06.68
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) hod oštěpem 600g/Ž Nýřany 27.07
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod kladivem 4kg/Ž Plzeň 19.35
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) vrh koulí 4kg/Ž 9 Plzeň 06.41
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Ž Plzeň 30.44
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 16 Písek 07.84
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky/F Písek 35.30
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) vrh koulí 4kg/Ž 6 Nýřany 07.15
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) hod oštěpem 600g/Ž Nýřany 33.46
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) hod diskem 1kg/Ž Nýřany 20.08
10.05.2019 1. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Dky Plzeň 32.15
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) vrh koulí 3kg/Dky 8 Karlovy Vary 07.85
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) hod oštěpem 500g/Dky 4 Karlovy Vary 31.62