Karta atleta

Export do excelu
  • Kišková Katarína
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Praha - Eden 03.05.2019
60 m 07.97 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 12.39 Praha - Eden 08.06.2019
150 m 18.70 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 25.08 Praha - Eden 08.06.2019
200 m 25.62 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
300 m 40.20 Praha - Eden 07.05.2019
400 m 60.33 Olomouc 05.05.2018
středoškolský pohár 0363 Olomouc 03.10.2017
středoškolský pohár 3056 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 3kg 07.43 Olomouc 03.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R3 4 Ostrava 12.61
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Ostrava 25.46
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/FB 4 Ostrava 12.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 4 Praha - Eden 25.85
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R01 3 Praha - Eden 12.76
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB Praha - Eden 12.79
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B01 3 Praha - Juliska 19.04
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B01 2 Praha - Juliska 08.07
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.39
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 25.08
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 1 Praha - Eden 12.49
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/Ž/B2 1 Praha - Juliska 25.51
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 200 m/Ž/B2 3 Turnov 25.52
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B01 1 Třebíč 25.25
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/FA Třebíč 12.68
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R03 1 Třebíč 12.65
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B03 MS Praha - Juliska 12.49
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 07.92
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 40.20
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 18.70
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 07.87