Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Volná
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ryba Jakub
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 436 999
    akt. 04.10.2022
  • Úspěchy:
    2019: EYOF-dálka/9.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - 1 1 - 1 - -
- - - - - - 1 1 - - 1 - 1 - -
- - - - - - - 1 - - 2 - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Týniště nad Orlicí 18.05.2017
60 m 08.01 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
100 m 12.50 Mladá Boleslav 30.08.2020
150 m 19.88 Jičín 07.06.2015
150 m 20.92 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
200 m 24.69 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 24.61 Ostrava - Vítkovice 15.05.2022
300 m 52.71 h Jablonec nad Nisou 15.02.2014
800 m 2:50.72 Týniště nad Orlicí 18.05.2017
800 m 2:32.60 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.10 Jičín 28.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.66 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.74 Liberec 06.09.2016
100 m překážek (0.84) 15.91 Jablonec nad Nisou 25.08.2018
400 m překážek (0.76) 63.76 Turnov 13.09.2020
skok vysoký 1.72 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.76 Kolín 19.05.2018
skok daleký 6.13 h Jablonec nad Nisou 19.01.2019
skok daleký 6.10 Plzeň 08.08.2020
vrh koulí 3kg 08.73 Týniště nad Orlicí 18.05.2017
vrh koulí 3kg 09.95 h Praha - Stromovka 08.02.2019
hod diskem 1kg 20.28 Turnov 13.09.2020
hod oštěpem 500g 20.78 Pardubice 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 27.77 Mladá Boleslav 04.06.2015
pohár rozhlasu 1472 Lázně Bělohrad 04.05.2017
pětiboj hala [Dky] 3851 h Praha - Stromovka 08.02.2019
čtyřboj 2397 Týniště nad Orlicí 18.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
100 m 12.52 Kolín 22.06.2019
200 m 25.96 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
200 m 25.15 Olomouc 29.06.2019
800 m 2:32.60 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 08.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.68 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.63 Nové Město nad Metují 08.06.2019
skok daleký 6.13 h Jablonec nad Nisou 19.01.2019
skok daleký 6.05 Hradec Králové 18.05.2019
vrh koulí 3kg 09.95 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 3851 h Praha - Stromovka 08.02.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.30
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 1.55
23.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí skok daleký/Dky/KB 7 Baku 5.58
25.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí skok daleký/Dky/F 9 Baku 5.57
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek skok daleký/Dky 4 Trnava 5.58
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dky/KA 2 Olomouc 5.65
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R1 2 Olomouc 25.15
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dky/F Olomouc 6.04
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/S2 3 Olomouc 25.67
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/F 4 Olomouc 25.41
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 2 Kolín 12.52
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA 6 Kolín 13.73
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž Kolín 5.96
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/U23Z/F 7 Praha - Eden 5.90
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Ž/F Nové Město nad Metují 5.55
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž/F Nové Město nad Metují 1.63
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B01 5 Nové Město nad Metují 25.59
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Dky/F Brno 5.82
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) skok daleký/Ž Turnov 5.90
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R02 Jičín DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Ž/F Hradec Králové 6.05
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B03 1 Hradec Králové 25.43
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/R01 1 Jičín 12.77
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) skok daleký/Jky Jičín 5.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/FA Jičín 12.66
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 5.74
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok daleký/Ž 4 Ostrava 5.84
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Praha - Stromovka 08.65
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky Praha - Stromovka 1.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Praha - Stromovka 09.95
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 6.00
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 4 Praha - Stromovka 2:32.60
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F Praha - Stromovka 3851
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Jablonec nad Nisou 25.96
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Jablonec nad Nisou 08.82
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou 1.60
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 08.01
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R03 2 Jablonec nad Nisou 08.13
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 6.13
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Jablonec nad Nisou 09.00
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice 5.94
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 1.67