Karta atleta

Export do excelu
  • Volná Daniela
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér Milan Semrád
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
60 m 08.01 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
100 m 12.52 Kolín 22.6.2019
150 m 19.88 Jičín 7.6.2015
150 m 20.92 h Jablonec nad Nisou 15.2.2017
200 m 25.15 Olomouc 28.6.2019
200 m 25.96 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
300 m 52.71 h Jablonec nad Nisou 15.2.2014
800 m 2:50.72 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
800 m 2:32.60 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 11.10 Jičín 28.5.2015
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 15.74 Liberec 6.9.2016
pohár rozhlasu 1472 Lázně Bělohrad 4.5.2017
pětiboj hala 3851 h Praha - Stromovka 8.2.2019
čtyřboj 2397 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
hod oštěpem 500g 20.78 Pardubice 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 27.77 Mladá Boleslav 4.6.2015
vrh koulí 3kg 08.73 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
vrh koulí 3kg 09.95 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 6.05 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.13 h Jablonec nad Nisou 19.1.2019
skok vysoký 1.76 Kolín 19.5.2018
skok vysoký 1.72 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
100 m 12.52 Kolín 22.6.2019
200 m 25.15 Olomouc 28.6.2019
200 m 25.96 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
800 m 2:32.60 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019
pětiboj hala 3851 h Praha - Stromovka 8.2.2019
vrh koulí 3kg 09.95 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 6.05 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.13 h Jablonec nad Nisou 19.1.2019
skok vysoký 1.63 Nové Město nad Metují 8.6.2019
skok vysoký 1.68 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek dálka/Dky 4 Trnava 5.58
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dky/KA 2 Olomouc 5.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R1 2 Olomouc 25.15
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dky/F Olomouc 6.04
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/S2 3 Olomouc 25.67
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/F 4 Olomouc 25.41
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 2 Kolín 12.52
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA 6 Kolín 13.73
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž Kolín 5.96
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/U23Z/F 7 Praha - Eden 5.90
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/Ž/F Nové Město nad Metují 5.55
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) výška/Ž/F Nové Město nad Metují 1.63
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B01 5 Nové Město nad Metují 25.59
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Dky/F Brno 5.82
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) dálka/Ž Turnov 5.90
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R02 Jičín DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž/F Hradec Králové 6.05
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B03 1 Hradec Králové 25.43
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/R01 1 Jičín 12.77
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) dálka/Jky Jičín 5.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Jky/FA Jičín 12.66
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky Praha - Stromovka 5.74
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen dálka/Ž 4 Ostrava 5.84
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 3 Praha - Stromovka 08.65
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky Praha - Stromovka 1.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 9 Praha - Stromovka 09.95
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky Praha - Stromovka 6.00
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 4 Praha - Stromovka 2:32.60
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Dky/F Praha - Stromovka 3851
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Jablonec nad Nisou 25.96
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 08.82
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž Jablonec nad Nisou 1.60
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 08.01
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R03 2 Jablonec nad Nisou 08.13
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž Jablonec nad Nisou 6.13
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 09.00
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky Ostrava - Vítkovice 5.94
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 1.67