Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínková Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Brno 26.6.2017
60 m 08.33 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 13.15 Opava 19.5.2018
150 m 20.15 Třinec 12.6.2016
150 m 20.76 h Ostrava 3.2.2017
200 m 28.80 Praha - Eden 28.9.2017
300 m 49.16 Uherské Hradiště 10.8.2016
800 m 3:15.17 Zlín 15.9.2015
60 m překážek 11.54 Zlín 15.9.2015
100 m překážek 18.29 Uherské Hradiště 12.5.2016
sprintérský trojboj 1868 Přerov 1.5.2016
pohár rozhlasu 1290 Uherské Hradiště 17.5.2017
středoškolský pohár 1415 Uherské Hradiště 13.9.2018
pětiboj 1709 Zlín 15.9.2015
hod kriketovým míčkem 22.82 Zlín 17.9.2014
skok daleký 5.43 Uherské Hradiště 13.9.2018
skok daleký 5.36 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 13.5.2014
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 22.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
skok daleký 5.36 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Jky Otrokovice 5.22
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dky Olomouc 5.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 5.36
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R04 2 Ostrava - Vítkovice 08.47
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Dky/F Otrokovice 5.29
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FA 4 Olomouc 08.59
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dky Olomouc 5.18
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 1 Olomouc 08.52
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky Ostrava - Vítkovice 5.29
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 08.47
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 5.27
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 5.27
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 08.46
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 08.46