Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Pražáková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Brzek Milan, Novotná Gréta
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Hradec Králové 07.04.2016
60 m 09.20 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
100 m 14.17 Hradec Králové 16.04.2018
150 m 23.00 Brno 08.09.2015
150 m 22.71 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
200 m 30.43 Hradec Králové 11.05.2019
800 m 3:17.80 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 3:04.85 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.19 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.54 Hradec Králové 08.05.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.31 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.04 Kladno 16.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 17.30 Hradec Králové 11.05.2019
100 m překážek (0.84) 17.32 Nové Město nad Metují 29.08.2020
200 m překážek (0.76) 33.30 Nové Město nad Metují 17.06.2017
skok vysoký 1.45 h Hradec Králové 24.01.2019
skok vysoký 1.48 Hradec Králové 01.06.2020
skok daleký 4.32 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
skok daleký 4.00 Jičín 05.05.2019
vrh koulí 3kg 10.39 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 3kg 10.71 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 4kg 09.57 Nové Město nad Metují 08.06.2019
vrh koulí 4kg 08.68 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
hod diskem 0,75kg 28.77 Nové Město nad Metují 17.06.2017
hod diskem 1kg 30.68 Kolín 22.08.2020
hod kladivem 3kg 22.75 Pardubice 05.05.2018
hod oštěpem 500g 26.32 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
hod oštěpem 600g 27.04 Hradec Králové 25.05.2020
hod kriketovým míčkem 35.44 Hradec Králové 22.05.2014
pohár rozhlasu 0954 Nové Město nad Metují 24.05.2017
středoškolský pohár 2245 Hradec Králové 17.10.2018
pětiboj 1711 Hradec Králové 08.05.2015
pětiboj hala [Dky] 2192 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 2868 Hradec Králové 23.04.2017
sedmiboj [Dky] 2988 Hradec Králové 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 30.43 Hradec Králové 11.05.2019
800 m 3:17.80 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 3:04.85 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.31 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.30 Hradec Králové 11.05.2019
100 m překážek (0.84) 17.44 Hradec Králové 18.05.2019
skok vysoký 1.45 h Hradec Králové 24.01.2019
skok vysoký 1.43 Hradec Králové 11.05.2019
skok daleký 3.99 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.00 Jičín 05.05.2019
vrh koulí 3kg 10.39 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 3kg 10.71 Hradec Králové 11.05.2019
vrh koulí 4kg 09.57 Nové Město nad Metují 08.06.2019
hod diskem 1kg 29.54 Hradec Králové 12.06.2019
hod oštěpem 500g 22.53 Jičín 05.05.2019
středoškolský pohár 1075 Hradec Králové 25.09.2019
pětiboj hala [Dky] 2192 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Dky] 2988 Hradec Králové 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 66= Trutnov 0000
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dky 9= Trutnov 1.42
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) vrh koulí 3kg/Dky 5 Trutnov 09.65
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) středoškolský pohár/Dky 10 Hradec Králové 1075
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) skok vysoký/Dky Hradec Králové 1.40
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Dky Hradec Králové 10.51
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Dky 11 Praha - Eden 27.04
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 18 Praha - Eden 09.95
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Ž 9 Hradec Králové 29.51
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Dky Hradec Králové 09.99
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) hod diskem 1kg/Dky 9 Nové Město nad Metují 23.68
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) vrh koulí 3kg/Dky 10 Nové Město nad Metují 10.13
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Mladá Boleslav 25.57
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 12 Mladá Boleslav 08.62
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 6 Kolín 17.58
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Ž 18 Kolín 26.19
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Ž 14 Kolín 08.84
12.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž Hradec Králové 1.40
12.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Dky Hradec Králové 29.54
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 4kg/Ž/F 13 Nové Město nad Metují 09.57
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Nové Město nad Metují 27.02
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) hod diskem 1kg/Dky 8 Pardubice 26.67
04.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) vrh koulí 3kg/Dky 5 Pardubice 10.03
28.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Dky Hradec Králové 28.42
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1kg/Dky 4 Mladá Boleslav 27.15
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky 6 Mladá Boleslav 10.60
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 7 Mladá Boleslav 17.61
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Dky Hradec Králové 28.23
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Dky Hradec Králové 10.17
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Ž/F 12 Hradec Králové 27.43
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 3 Hradec Králové 17.44
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Dky]/Dky Hradec Králové 2988
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Dky 5 Hradec Králové 30.43
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Dky Hradec Králové 3:04.85
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Hradec Králové 17.30
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Dky Hradec Králové 19.74
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Dky Hradec Králové 10.71
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Dky Hradec Králové 3.73
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Dky Hradec Králové 1.43
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Jičín 17.66
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) skok daleký/Dky 17 Jičín 4.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 500g/Dky 20 Jičín 22.53
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 8 Jablonec nad Nisou 10.31
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 8 Jablonec nad Nisou 1.40
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 8 Jablonec nad Nisou 10.39
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 skok vysoký/Dky/F Hradec Králové 1.45
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 2 Jablonec nad Nisou 10.65
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 8 Jablonec nad Nisou 1.42
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5= Jablonec nad Nisou 10.16
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky 11 Jablonec nad Nisou 3.99
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 11 Jablonec nad Nisou 3:17.80
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 22 Jablonec nad Nisou 2192