Karta atleta

Export do excelu
  • Mervartová Tereza
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.3 h Chrudim 5.12.2016
60 m 08.90 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
150 m 21.03 Pardubice 21.5.2017
200 m 27.87 Nové Město nad Metují 26.5.2018
300 m 44.19 Litomyšl 19.6.2016
400 m 61.33 Nové Město nad Metují 26.5.2018
400 m 62.38 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
600 m 1:41.06 Praha - Děkanka 5.6.2016
800 m 2:19.82 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018
800 m 2:22.80 h Praha - Stromovka 9.12.2017
60 m překážek 12.3 Chrudim 7.10.2015
60 m překážek 10.8 h Chrudim 5.12.2016
100 m překážek 17.50 Litomyšl 19.6.2016
200 m překážek 34.00 Ústí nad Orlicí 22.5.2016
pohár rozhlasu 1322 Chrudim 10.5.2018
pětiboj 1711 Chrudim 7.10.2015
sedmiboj 2784 Chrudim 11.5.2016
hod diskem 0,75kg 16.37 Chrudim 10.8.2016
hod oštěpem 500g 17.83 Chrudim 10.8.2016
hod oštěpem 600g 15.20 Chrudim 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 24.83 Chrudim 15.4.2015
vrh koulí 3kg 06.47 Chrudim 10.5.2017
skok daleký 4.09 Chrudim 11.5.2016
skok vysoký 1.41 Litomyšl 4.9.2016
skok vysoký 1.40 h Chrudim 10.1.2017
Přespolní běh 13:09 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.42 Pardubice 25.5.2019
300 m 45.08 Ústí nad Orlicí 17.8.2019
400 m 62.46 Pardubice 4.5.2019
800 m 2:24.00 Ostrava 20.6.2019
800 m 2:27.20 h Praha - Stromovka 27.1.2019
Přespolní běh 13:09 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m/Ž/B01 4 Ústí nad Orlicí 45.08
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/R3 8 Olomouc 2:26.47
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 800 m/Ž Pardubice 2:28.29
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B01 6 Pardubice 62.55
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/Ž/B2 8 Ostrava 2:24.00
12.06.2019 Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž Ústí nad Orlicí 2:29.61
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/Ž/B2 5 Turnov 2:24.86
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 400 m/Dky Pardubice 62.68
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 200 m/Dky/B01 3 Pardubice 28.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Ž/B01 5 Ústí nad Orlicí 2:29.19
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky Pardubice 62.46
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky 5 Pardubice 29.58
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 47 Mladá Boleslav 13:09
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R2 6 Praha - Stromovka 2:29.64
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Ž/B01 1 Praha - Stromovka 2:27.20