Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Bruková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Szmeková Emilie
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.63 h Ostrava 08.01.2017
60 m 09.09 Třinec 18.05.2020
150 m 23.28 Ostrava 24.06.2014
600 m 2:12.22 Opava 28.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 13.44 Třinec 14.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.54 h Olomouc 11.12.2015
skok vysoký 1.25 h Havířov 02.04.2016
skok vysoký 1.10 Opava 24.05.2016
skok daleký 4.38 h Opava 12.11.2015
skok daleký 4.50 Opava 16.10.2019
trojskok 10.06 Uherské Hradiště 03.07.2021
vrh koulí 2kg 11.59 Opava 28.05.2015
vrh koulí 2kg 09.82 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 10.36 h Ostrava 03.02.2018
vrh koulí 3kg 11.63 Třinec 25.09.2019
vrh koulí 4kg 10.80 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
vrh koulí 4kg 09.61 Třinec 18.05.2019
hod diskem 0,75kg 28.88 Opava 04.05.2017
hod diskem 1kg 25.69 Břeclav 21.08.2021
hod kladivem 3kg 50.60 Trnava 13.07.2019
hod kladivem 4kg 46.29 Olomouc 04.07.2020
hod oštěpem 500g 28.71 Třinec 11.06.2018
hod oštěpem 600g 27.19 Třinec 09.06.2018
hod kriketovým míčkem 33.64 Opava 28.05.2015
hod plným míčem 1kg 6.30 Třinec 05.06.2014
středoškolský pohár 1059 Opava 16.10.2019
čtyřboj 1084 Opava 28.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.50 Opava 16.10.2019
vrh koulí 3kg 10.33 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
vrh koulí 3kg 11.63 Třinec 25.09.2019
vrh koulí 4kg 10.80 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
vrh koulí 4kg 09.61 Třinec 18.05.2019
hod diskem 1kg 24.52 Olomouc 25.05.2019
hod kladivem 3kg 50.60 Trnava 13.07.2019
hod kladivem 4kg 42.34 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod oštěpem 600g 25.98 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
středoškolský pohár 1059 Opava 16.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.10.2019 Krajské finále SAP - Moravskoslezský (Mendelovo gymnazium Opava) středoškolský pohár/Dky 14 Opava 1059
16.10.2019 Krajské finále SAP - Moravskoslezský (Mendelovo gymnazium Opava) skok daleký/Dky 7 Opava 4.50
16.10.2019 Krajské finále SAP - Moravskoslezský (Mendelovo gymnazium Opava) vrh koulí 3kg/Dky Opava 11.54
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek 44.12
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) středoškolský pohár/Dky 12 Třinec 1021
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) skok daleký/Dky 6 Třinec 4.32
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 11.63
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 4kg/Jky Břeclav DNS
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Jky Břeclav DNS
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.14
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 44.59
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 46.49
19.08.2019 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Ž Třinec 24.29
19.08.2019 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Ž Třinec 09.57
19.08.2019 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky Třinec 49.41
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek hod kladivem 3kg/Dky 5 Trnava 50.60
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Dky/F Olomouc 49.42
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž/F 15 Uherské Hradiště 23.55
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kladivem 4kg/Ž 5 Uherské Hradiště 42.34
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 4kg/Ž/F 13 Uherské Hradiště 08.52
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod kladivem 4kg/U23Z/F 13 Praha - Eden 42.31
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Ž 15 Opava 22.70
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod kladivem 4kg/Ž 4 Opava 42.22
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Ž 11 Opava 09.37
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky Třinec 45.03
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod kladivem 4kg/Jky 5 Olomouc 41.08
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Jky 10 Olomouc 24.52
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky 9 Olomouc 09.07
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Ž 9 Třinec 09.61
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Ž 4 Třinec 39.57
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Ž 12 Třinec 24.90
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 3kg/Dky/F Vyškov 47.84
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 500g/Dky/F Vyškov DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 8 Vyškov 10.41
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky 9 Ostrava - Vítkovice 09.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 600g/Jky 14 Ostrava - Vítkovice 25.98
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 4kg/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 40.56
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava-Martinov 44.05
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 10.80
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 10.10
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 10.33