Karta atleta

Export do excelu
  • Čihařová Tereza
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér Martin Chyba
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.10 Chomutov 14.08.2018
50 m 07.07 Chomutov 14.08.2018
60 m 07.88 Děčín 05.06.2019
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.37 Praha - Eden 14.09.2019
150 m 20.06 Bílina 06.05.2017
150 m 20.51 h Praha - Strahov 05.02.2017
200 m 25.05 Děčín 05.06.2019
200 m 25.72 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 45.86 Bílina 29.04.2017
800 m 2:41.02 Bílina 06.05.2017
60 m překážek 09.49 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m překážek 16.58 Ústí nad Labem 14.05.2019
300 m překážek 42.97 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 65.89 Trnava 13.07.2019
sprintérský trojboj 2433 Bílina 17.08.2019
středoškolský pohár 2338 Chomutov 17.09.2019
středoškolský pohár 1593 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sedmiboj 3606 Bílina 06.05.2017
hod oštěpem 500g 26.39 Bílina 09.05.2018
vrh koulí 3kg 08.97 Bílina 06.05.2017
skok daleký 4.74 Děčín 05.06.2018
skok daleký 4.91 h Praha-Strahov 30.01.2016
skok vysoký 1.36 Bílina 06.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 Děčín 05.06.2019
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 12.37 Praha - Eden 14.09.2019
200 m 25.05 Děčín 05.06.2019
200 m 25.72 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek 09.49 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m překážek 16.58 Ústí nad Labem 14.05.2019
300 m překážek 42.97 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 65.89 Trnava 13.07.2019
sprintérský trojboj 2433 Bílina 17.08.2019
středoškolský pohár 2338 Chomutov 17.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R3 3 Ostrava 12.48
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B1 2 Ostrava 43.90
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/FB Ostrava 12.49
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dky Chomutov 2338
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 60 m/Dky Chomutov 08.1
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 200 m/Dky Chomutov 28.4
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.54
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B01 5 Praha - Eden 45.51
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R02 2 Praha - Eden 12.37
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Jablonec nad Nisou 12.70
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 12.51
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 26.27
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/FA Turnov 12.88
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/Ž Turnov 26.23
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/R02 1 Turnov 12.96
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B01 4 Bílina 26.47
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/Ž/B01 2 Bílina 12.81
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/Ž Bílina 2433
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/Ž/B01 2 Bílina 07.92
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m př./Dky 6 Trnava 65.89
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dky/R2 1 Olomouc 43.63
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dky/F Olomouc 42.97
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R4 3 Olomouc 25.36
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/S2 Olomouc DNS
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/F Bílina 12.44
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dky/B01 Bílina DNS
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m př./Dky/B01 1 Bílina 44.22
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R01 1 Bílina 12.51
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA Kladno 12.64
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B01 1 Kladno 25.77
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R02 1 Kladno 12.52
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B02 3 Kladno 16.78
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Dky/B01 1 Děčín 07.88
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m př./Dky/B01 1 Děčín 44.88
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dky/B01 1 Děčín 25.05
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B01 1 Bílina 25.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA Bílina 12.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R02 1 Bílina 12.61
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m př./Dky/B01 4 Ústí nad Labem 16.58
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Dky/B01 1 Ústí nad Labem 12.75
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B08 1 Bílina 08.02
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Praha - Stromovka 07.75
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Praha - Stromovka 07.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/R3 3 Praha - Stromovka 25.72
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R1 7 Ostrava 07.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 25.96
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m př./Dky/F Praha - Strahov 09.49
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Strahov 26.02
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/F Praha - Strahov 07.78
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R05 1 Praha - Strahov 07.83
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 60 m/Dky/R5 2 Chemnitz 07.98