Karta atleta

Export do excelu
  • Basíková Pavla
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 Tábor 28.09.2013
60 m 08.64 Tábor 23.05.2016
60 m 08.73 h Praha-Stromovka 30.01.2016
150 m 21.95 Tábor 24.05.2014
150 m 21.56 h Praha 06.12.2014
200 m 28.87 Nová Včelnice 05.05.2018
300 m 45.10 Tábor 21.05.2016
300 m 45.26 h Praha - Strahov 28.01.2017
400 m 66.41 h Praha - Strahov 19.01.2019
600 m 1:58.09 Tábor 23.05.2016
800 m 2:42.28 Plzeň 12.09.2015
1000 m 3:37.48 Tábor 09.10.2015
50 m překážek 09.22 Veselí nad Lužnicí 07.09.2013
60 m překážek 09.82 České Budějovice 21.06.2015
60 m překážek 09.53 h Praha - Strahov 28.01.2017
100 m překážek 15.50 České Budějovice 29.05.2016
200 m překážek 31.02 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
300 m překážek 47.85 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek 67.89 Praha - Eden 09.06.2018
středoškolský pohár 1958 Tábor 26.09.2018
středoškolský pohár 1073 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2577 Stará Boleslav 22.05.2015
čtyřboj 1587 Tábor 28.09.2013
hod oštěpem 500g 26.65 České Budějovice 07.05.2017
hod oštěpem 600g 23.07 Karlovy Vary 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.40 Tábor 23.05.2016
vrh koulí 3kg 07.54 Stadion Míru, Tábor 20.09.2018
skok daleký 4.92 České Budějovice 29.05.2016
skok daleký 4.85 h Praha - Strahov 28.01.2017
trojskok 09.70 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
trojskok 09.93 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok vysoký 1.37 Nová Včelnice 05.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 09.87 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 4.71 h Praha - Strahov 25.01.2020
trojskok 09.93 h Praha - Strahov 09.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky 21 Ostrava - Vítkovice 4.53
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B04 7 Ostrava - Vítkovice 08.73
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 52 Ostrava - Vítkovice 1073
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) strPohar/Dky 7 Tábor 1575
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) dálka/Dky 7 Tábor 4.46
02.10.2019 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 60 m/Dky/B03 5 Tábor 08.94
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) 60 m/Dky/B01 2 Tábor 08.7
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) dálka/Dky/F 7 Tábor 4.23
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Tábor (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860) strPohar/Dky Tábor 2093
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./Jky/B02 5 Kolín 71.68
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Jky 11 Kolín 09.21
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1kg/Ž/F Jablonec nad Nisou DNS
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž/F 12 Jablonec nad Nisou 09.70
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) trojskok/Jky 5 Písek 09.72
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 600g/Jky 16 Písek 20.66
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B03 4 Praha - Eden 68.37
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 500g/Dky/F 17 Písek 20.50
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m př./Dky/B02 1 Písek 48.98
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m př./Dky/B01 MS Karlovy Vary 17.37
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) oštěp 600g/Jky 20 Karlovy Vary 23.07
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) dálka/Jky 12 Karlovy Vary 4.49
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Dky/B02 2 Praha - Strahov 10.32
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B02 2 Praha - Strahov 66.41