Karta atleta

Export do excelu
  • Zikmundová Jana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér David Šnajdr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.21 Jičín 8.6.2014
60 m 09.37 h Jablonec nad Nisou 2.12.2017
150 m 25.93 Jablonec nad Nisou 10.9.2015
150 m 23.15 h Jablonec nad Nisou 22.2.2017
200 m 31.10 Turnov 3.10.2018
300 m 53.16 Turnov 4.10.2015
300 m 58.81 h Jablonec nad Nisou 15.2.2014
400 m 68.26 Rumburk 10.9.2017
800 m 2:41.04 Turnov 3.10.2018
800 m 2:43.04 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
1000 m 3:31.96 Dvůr Králové nad Labem 18.8.2017
1500 m 5:55.59 Jablonec nad Nisou 10.6.2017
3000 m 12:58.96 Bílina 18.5.2019
středoškolský pohár 1289 Turnov 19.9.2017
hod kriketovým míčkem 33.85 Turnov 26.5.2016
vrh koulí 3kg 06.24 Turnov 21.8.2016
skok daleký 3.82 Rakovník 19.9.2017
trojskok 07.83 Turnov 16.9.2018
chůze dráha 2000 m 10:49.79 Jablonec nad Nisou 3.5.2017
chůze dráha 2000 m 10:49.11 h Jablonec nad Nisou 21.11.2017
chůze dráha 3000 m 15:27.3 Liberec 10.6.2018
chůze dráha 3000 m 16:06.44 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
chůze dráha 5000 m 26:53.70 Praha-Juliska 23.6.2018
chůze dráha 10000 m 58:22.25 Nové Město nad Metují 21.7.2019
3 km chůze 16:26 Borský Mikuláš 22.4.2017
5 km chůze 26:53 Poděbrady 6.4.2019
10 km chůze 55:19 Olomouc 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
3000 m 12:58.96 Bílina 18.5.2019
chůze dráha 3000 m 15:38.43 Tomblaine 5.5.2019
chůze dráha 5000 m 28:18.55 Olomouc 28.6.2019
chůze dráha 10000 m 58:22.25 Nové Město nad Metují 21.7.2019
5 km chůze 26:53 Poděbrady 6.4.2019
10 km chůze 55:19 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.07.2019 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze 10000m/Ž Nové Město nad Metují 58:22.25
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) chůze 5000m/Dky/F 4 Olomouc 28:18.55
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 10km chůze/Ž Kladno NM
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 3000 m/Ž 7 Bílina 12:58.96
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 10km chůze/Ž Bílina NM
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 10km chůze/Ž 9 Milovice 58:40
05.05.2019 Championnat de France des Clubs - 1er tour chůze 3000m/Ž 4 Tomblaine 15:38.43
26.04.2019 Meeting d ouverture chůze 3000m/Ž Metz 16:34.05
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 10km chůze/Ž 6 Olomouc 55:19
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dky 15 Poděbrady 26:53
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 5km chůze/Dky 8 Dudince 29:08