Karta atleta

Export do excelu
  • Alena Michálková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Praha - Kotlářka 21.06.2017
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 13.96 Praha - Juliska 16.05.2017
150 m 22.96 Praha 11.06.2015
150 m 21.51 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 28.90 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 29.03 Praha - Juliska 24.08.2021
300 m 52.2 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 48.53 Praha - Juliska 11.05.2017
600 m 1:53.08 Praha-Kotlářka 24.05.2016
800 m 2:57.00 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 2:45.24 Praha - Děkanka 05.05.2019
3000 m 13:34.56 Praha - Podvinný mlýn 18.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.80 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 11.82 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.58 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.58 Praha - Děkanka 04.05.2019
100 m překážek (0.84) 17.78 Praha - Děkanka 21.08.2021
200 m překážek (0.76) 33.03 Praha - Kotlářka 03.09.2021
300 m překážek (0.76) 55.97 Praha - Děkanka 15.05.2019
400 m překážek (0.76) 75.73 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok o tyči 2.45 Vlašim 04.07.2021
skok daleký 4.01 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.11 Praha - Kotlářka 08.10.2021
vrh koulí 2kg 08.56 Praha-Jeseniova 24.09.2015
vrh koulí 3kg 08.60 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.17 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 4kg 08.43 Praha - Eden 02.10.2021
hod diskem 0,75kg 25.89 Praha - Eden 06.09.2017
hod diskem 1kg 26.10 Pacov 05.07.2020
hod kladivem 3kg 38.69 Kolín 20.06.2019
hod kladivem 4kg 31.13 Praha - Vinohrady 03.06.2020
hod oštěpem 500g 32.00 Praha-Juliska 01.05.2018
hod oštěpem 600g 31.26 Praha - Děkanka 15.05.2022
hod kriketovým míčkem 37.08 ZŠ Jeseniova 14.05.2015
středoškolský pohár 2353 Praha - Strahov 05.10.2018
pětiboj hala [Dky] 2121 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Dky] 3271 Praha - Děkanka 04.05.2019
sedmiboj [Z] 2842 Praha - Eden 03.10.2021
vrhačský trojboj 1125 Kolín 06.06.2020
vrhačský čtyřboj 1468 Kolín 06.06.2020
chůze dráha 3000 m 21:27.12 Opava 28.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 22.01.2019
150 m 21.51 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 28.90 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 29.11 Praha - Děkanka 04.05.2019
800 m 2:57.00 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 2:45.24 Praha - Děkanka 05.05.2019
3000 m 15:44.53 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.58 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.58 Praha - Děkanka 04.05.2019
100 m překážek (0.84) 18.03 Praha-Hostivař 26.06.2019
300 m překážek (0.76) 55.97 Praha - Děkanka 15.05.2019
400 m překážek (0.76) 75.73 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok daleký 4.01 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 08.60 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.17 Praha - Stromovka 12.06.2019
hod diskem 1kg 24.75 Kladno 18.06.2019
hod kladivem 3kg 38.69 Kolín 20.06.2019
hod kladivem 4kg 24.46 Děčín 29.09.2019
hod oštěpem 500g 31.25 Praha - Děkanka 05.05.2019
hod oštěpem 600g 29.05 Praha-Hostivař 26.06.2019
pětiboj hala [Dky] 2121 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Dky] 3271 Praha - Děkanka 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod kladivem 4kg/Ž/F 8 Děčín 24.46
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Děčín 28.15
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 3000 m/Ž/F 14 Praha - Podvinný Mlýn 15:44.53
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky/KB 10 Olomouc 29.74
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha-Hostivař 18.03
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 5 Praha-Hostivař 29.05
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F 4 Praha - Vinohrady 34.99
20.06.2019 3. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky Kolín 31.15
20.06.2019 3. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky Kolín 38.69
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky 4 Kladno 33.03
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Dky 4 Kladno 24.75
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 12 Praha - Stromovka 09.17
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 5 Praha - Stromovka 23.98
03.06.2019 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky/F Praha - Vinohrady 31.42
03.06.2019 Veřejné závody žactva a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Dky/F Praha - Vinohrady 24.10
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 8 Praha - Stromovka 1.43
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 1 Praha - Stromovka 75.73
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 8 Praha - Eden 29.19
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky 6 Praha - Eden 31.33
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 4 Praha - Kotlářka 27.91
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Praha - Kotlářka 18.76
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Děkanka 28.54
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.76)/Dky/B04 3 Praha - Děkanka 55.97
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky/J 2 Praha - Děkanka 31.25
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky/J01 7 Praha - Děkanka 08.28
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky 13 Praha - Děkanka 3.78
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky/J01 9 Praha - Děkanka 1.39
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 1 Praha - Děkanka 17.58
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B02 2 Praha - Děkanka 29.11
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B02 4 Praha - Děkanka 2:45.24
30.04.2019 4. ročník závodu Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Dky Praha - Vinohrady 31.02
30.04.2019 I. kolo MPD mužů a žen v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 4kg/Ž 4 Praha - Vinohrady 23.91
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FB Praha - Stromovka DNS
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 17 Praha - Stromovka 08.56
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R04 2 Praha - Stromovka 10.58
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B09 3 Praha - Stromovka 28.90
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Stromovka 08.60
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 16 Praha - Stromovka 07.81
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B15 2 Praha - Stromovka 08.82
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B5 4 Jablonec nad Nisou 11.03
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 11 Jablonec nad Nisou 1.36
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 18 Jablonec nad Nisou 08.24
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky 10 Jablonec nad Nisou 4.01
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B1 7 Jablonec nad Nisou 2:57.00
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 24 Jablonec nad Nisou 2121
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B22 2 Praha-Strahov 21.51