Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Králová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.39 Ostrava - Vítkovice 29.04.2014
800 m 3:32.10 Ostrava 24.04.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 15.27 Ostrava - Vítkovice 29.04.2014
skok daleký 3.46 Ostrava 24.04.2015
vrh koulí 2kg 12.83 Opava 11.08.2015
vrh koulí 2kg 13.53 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 13.87 h Praha - Stromovka 24.02.2019
vrh koulí 3kg 14.43 Ostrava 28.09.2019
vrh koulí 4kg 11.86 Hranice 18.05.2019
hod kladivem 3kg 41.41 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 4kg 28.35 Hranice 18.05.2019
hod oštěpem 500g 45.06 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod oštěpem 600g 42.29 Praha - Eden 08.09.2019
hod kriketovým míčkem 61.63 Brno 08.09.2015
pohár rozhlasu 0716 Ostrava - Porubská 10.05.2018
pětiboj 1298 Ostrava 24.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 13.87 h Praha - Stromovka 24.02.2019
vrh koulí 3kg 14.43 Ostrava 28.09.2019
vrh koulí 4kg 11.86 Hranice 18.05.2019
hod kladivem 3kg 41.41 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 4kg 28.35 Hranice 18.05.2019
hod oštěpem 500g 45.06 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod oštěpem 600g 42.29 Praha - Eden 08.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava 14.43
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 10 Ostrava 33.10
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava 44.01
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Frýdek-Místek 13.44
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 45.06
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek 38.31
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky Břeclav 13.08
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky Břeclav 43.97
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 3kg/Dky 4 Břeclav 41.41
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Ž/F Praha - Eden 42.29
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) hod kladivem 4kg/Ž/F 11 Praha - Eden 26.18
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F 5 Praha - Eden 11.61
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava - Vítkovice 40.83
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.22
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek vrh koulí 3kg/Dky 4 Trnava 13.99
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky/F Olomouc 14.32
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky/KB 4 Olomouc 39.63
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky/F 4 Olomouc 44.84
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Šumperk 11.74
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 5= Šumperk 26.94
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Šumperk 38.02
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 7 Olomouc 27.20
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Olomouc 34.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Olomouc NM
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 3kg/Dky/F Brno 14.23
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 5 Olomouc 42.35
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 13.85
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Dky Olomouc DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 6 Hranice 28.35
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Hranice 39.86
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Hranice 11.86
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 500g/Dky/F Vyškov 42.39
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky/F Vyškov 14.03
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.47
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 31.61
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 39.51
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava-Martinov DNS
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava-Martinov 12.99
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava-Martinov DNS
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 13.87
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.33
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.72
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.47
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 12.70
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 13.10