Karta atleta

Export do excelu
  • Bělohlávková Iveta
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Trutnov 09.10.2019
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
100 m 13.35 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 21.28 Dvůr Králové nad Labem 09.09.2017
150 m 21.68 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 28.26 Trutnov 09.10.2019
200 m 27.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
300 m 46.12 Trutnov 21.05.2017
300 m 46.82 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 63.59 Nové Město nad Metují 08.06.2019
400 m 65.88 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
600 m 1:57.91 Hradec Králové 05.05.2015
800 m 2:34.82 Praha - Eden 14.09.2019
800 m 2:39.94 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
1500 m 5:34.77 Trutnov 18.06.2016
pohár rozhlasu 1291 Hradec Králové 03.05.2018
středoškolský pohár 2135 Hradec Králové 26.09.2018
středoškolský pohár 1404 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj 2185 Hradec Králové 22.04.2017
hod oštěpem 500g 11.54 Hradec Králové 22.04.2017
vrh koulí 3kg 05.30 Hradec Králové 22.04.2017
skok daleký 3.97 Hradec Králové 22.04.2017
skok daleký 3.49 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
skok vysoký 1.10 Hradec Králové 22.04.2017
Přespolní běh 10:30.0 Hradec Králové -Šimkovy sady 16.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
200 m 28.50 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 08.40
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B03 5 Ostrava - Vítkovice 27.45
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 28 Ostrava - Vítkovice 1404
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dky 10 Trutnov 1300
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Dky/B03 2 Trutnov 08.54
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 200 m/Dky/B03 2 Trutnov 28.26
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) strPohar/Dky 5 Hradec Králové 1361
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) 200 m/Dky/B01 2 Hradec Králové 27.6
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) 60 m/Dky/B03 1 Hradec Králové 08.2
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky 9 Praha - Eden 2:34.82
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Dky/B01 6 Nové Město nad Metují 28.58
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B02 4 Mladá Boleslav 66.40
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B03 4 Kolín 64.58
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B03 4 Nové Město nad Metují 63.59
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B01 5 Mladá Boleslav 28.45
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R02 3 Mladá Boleslav 13.70
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FB Mladá Boleslav 13.35
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B03 3 Hradec Králové 63.71
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R01 2 Jičín 13.51
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FB Jičín 13.49
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dky/B01 3 Jičín 64.54
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B03 2 Jablonec nad Nisou 28.63