Karta atleta

Export do excelu
  • Hluší Natálie
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 Přerov 1.5.2015
100 m 15.31 Přerov 1.5.2015
150 m 22.02 Břeclav 14.5.2017
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 27.76 Třinec 18.5.2019
200 m 27.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
400 m 59.75 Znojmo 10.6.2018
400 m 59.89 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
600 m 1:38.58 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:14.86 Třinec 18.5.2019
800 m 2:15.85 h Ostrava 16.2.2019
1500 m 4:59.08 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
sprintérský trojboj 1227 Přerov 1.5.2015
středoškolský pohár 1237 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
vrh koulí 3kg 03.93 Čáslav 7.7.2016
skok daleký 3.62 Čáslav 5.7.2017
skok vysoký 1.10 Čáslav 7.7.2016
Přespolní běh 0:11:45 Hodonín 20.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 27.76 Třinec 18.5.2019
200 m 27.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
400 m 60.57 Vyškov 11.5.2019
400 m 59.89 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
600 m 1:38.58 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:14.86 Třinec 18.5.2019
800 m 2:15.85 h Ostrava 16.2.2019
Přespolní běh 11:28 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/B01 4 Třinec 2:14.86
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B02 6 Třinec 27.76
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B01 1 Vyškov 2:15.92
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B01 2 Vyškov 60.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 6 Mladá Boleslav 11:28
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R2 1 Praha - Stromovka 2:24.91
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:16.73
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R1 5 Ostrava 2:15.85
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 27.81
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 59.89
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:16.35
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:21.23
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B06 2 Ostrava - Vítkovice 28.18
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Dky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 1:38.58
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B06 3 Ostrava - Vítkovice 21.21