Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Hluší
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    1500 m 522 979
    akt. 23.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 1 - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 Přerov 01.05.2015
100 m 15.31 Přerov 01.05.2015
150 m 22.02 Břeclav 14.05.2017
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 27.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 27.76 Třinec 18.05.2019
400 m 59.75 Znojmo 10.06.2018
400 m 59.89 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:38.58 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:15.85 h Ostrava 16.02.2019
800 m 2:12.45 Brno 01.06.2019
1000 m 3:03.89 Brno 28.08.2019
1500 m 4:32.01 h Ostrava 03.02.2021
1500 m 4:29.82 Ostrava 19.05.2021
3000 m 09:49.75 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
3000 m 09:49.62 h Ostrava 20.02.2021
5000 m 17:49.75 Břeclav 05.09.2021
skok vysoký 1.10 Čáslav 07.07.2016
skok daleký 3.62 Čáslav 05.07.2017
vrh koulí 3kg 03.93 Čáslav 07.07.2016
středoškolský pohár 1237 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
sprintérský trojboj 1227 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 27.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 27.76 Třinec 18.05.2019
400 m 59.89 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
400 m 60.03 Olomouc 25.05.2019
600 m 1:38.58 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
800 m 2:15.85 h Ostrava 16.02.2019
800 m 2:12.45 Brno 01.06.2019
1000 m 3:03.89 Brno 28.08.2019
1500 m 4:48.70 Břeclav 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (atletický klub/oddíl Zdraví a sportovní aktivity) Přespolní běh/Jky 9 Dříteč 14:45
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Dky Ostravice 0:08:19
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Jky/F Břeclav 4:48.70
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B01 4 Břeclav 64.73
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž Břeclav 4:52.35
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1000 m/Ž 4 Brno 3:03.89
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 800 m/Dky Trnava 2:16.32
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/R2 1 Olomouc 2:19.80
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/F Olomouc 2:16.39
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F 5 Uherské Hradiště 4:50.28
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23Z/R3 4 Praha - Eden 2:17.01
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/B01 6 Opava 2:17.20
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B02 3 Opava 61.49
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Dky/F Brno 2:12.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Jky/B01 5 Olomouc 60.03
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Jky/B02 5 Olomouc 28.43
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/B01 4 Třinec 2:14.86
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B02 6 Třinec 27.76
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B01 1 Vyškov 2:15.92
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B01 2 Vyškov 60.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 6 Mladá Boleslav 11:28
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R2 1 Praha - Stromovka 2:24.91
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:16.73
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R1 5 Ostrava 2:15.85
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 27.81
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 59.89
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:16.35
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:21.23
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B06 2 Ostrava - Vítkovice 28.18
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Dky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 1:38.58
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B06 3 Ostrava - Vítkovice 21.21