Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Malánová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.36 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 08.09 Brno 26.06.2017
100 m 13.03 Sušice 03.06.2017
150 m 19.44 Plzeň 03.05.2017
150 m 20.59 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 27.40 Domažlice 26.05.2018
300 m 48.08 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 43.40 Stříbro 10.06.2017
skok daleký 4.23 h Plzeň 13.02.2018
vrh koulí 3kg 08.12 Domažlice 01.10.2019
vrh koulí 4kg 07.38 Plzeň 08.06.2019
středoškolský pohár 0407 Domažlice 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.36 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 13.38 Nýřany 22.06.2019
150 m 20.59 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 27.92 Písek 25.05.2019
vrh koulí 3kg 08.12 Domažlice 01.10.2019
vrh koulí 4kg 07.38 Plzeň 08.06.2019
středoškolský pohár 0407 Domažlice 01.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) středoškolský pohár/Dky 56 Domažlice 0407
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Dky 17 Domažlice 08.12
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/Ž/R03 Děčín DNS
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 200 m/Ž/B02 Děčín DNS
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/Ž/B01 1 Nýřany 28.34
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/R01 3 Nýřany 13.51
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/FA Nýřany 13.38
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/R03 1 Plzeň 13.29
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) vrh koulí 4kg/Ž 5 Plzeň 07.38
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/FA Plzeň 13.45
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B01 3 Plzeň 28.79
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R01 4 Písek 13.39
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B03 5 Písek 27.92
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/FA Nýřany 13.49
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/R02 2 Nýřany 13.48
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B02 2 Nýřany 28.21
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B01 5 Karlovy Vary 28.87
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R05 2 Karlovy Vary 13.63
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/FB Karlovy Vary 13.86
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dky/B03 Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/F 8 Praha - Stromovka 08.36
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/R01 2 Praha - Stromovka 08.37
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B9 3 Praha-Strahov 20.59
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B15 3 Praha-Strahov 20.73