Karta atleta

Export do excelu
  • Uhlová Kateřina
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Brno 26.6.2017
60 m 08.18 h Praha - Stromovka 9.12.2017
100 m 12.81 Domažlice 26.5.2018
150 m 19.87 Břeclav 23.9.2017
150 m 19.91 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 27.65 Plzeň 2.6.2018
200 m 27.77 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 45.66 Brno 26.6.2017
800 m 3:06.56 Mariánské Lázně 11.5.2015
60 m překážek 13.14 Mariánské Lázně 11.5.2015
sprintérský trojboj 2088 Karlovy Vary 1.5.2017
pětiboj 1534 Mariánské Lázně 11.5.2015
hod kriketovým míčkem 20.25 Mariánské Lázně 11.5.2015
skok daleký 3.96 Mariánské Lázně 2.7.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 12.90 Písek 25.5.2019
200 m 27.90 Nýřany 19.5.2019
200 m 27.77 h Praha - Stromovka 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/FA Písek 13.40
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R03 1 Písek 13.34
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FA Stříbro 13.14
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B01 3 Stříbro 28.30
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R01 1 Stříbro 13.34
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/R01 1 Plzeň 13.35
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/Ž/FA Plzeň 13.42
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B01 2 Plzeň 28.56
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/F 4 Písek 12.90
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R03 1 Písek 12.94
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B02 4 Písek 27.22
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/FA Nýřany 13.17
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/R01 1 Nýřany 13.22
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B02 1 Nýřany 27.90
12.05.2019 Rolf-Watter-Sportfest (LG Telis Finanz Regensburg) 200 m/Ž/B5 6 Regensburg 28.35
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/R06 1 Karlovy Vary 13.46
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dky/FB Karlovy Vary 13.63
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dky/B02 1 Karlovy Vary 28.25
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B01 Cheb DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B01 Cheb DNS
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 08.25
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B02 5 Jablonec nad Nisou 08.39
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B08 4 Jablonec nad Nisou 08.44
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/B01 1 Praha - Stromovka 08.27
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B05 1 Praha - Stromovka 27.77
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dky/R05 MS Praha - Stromovka 08.24
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dky/B03 MS Praha - Stromovka 27.85
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R01 MS Praha - Strahov 08.33
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B04 MS Praha - Strahov 27.88
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 08.26