Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Knitl
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 h Opava 27.01.2019
60 m 07.54 Opava 24.09.2019
150 m 18.32 Třinec 04.09.2018
200 m 24.80 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.62 Olomouc 25.05.2019
300 m 37.33 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
400 m 52.19 Opava 15.06.2020
600 m 1:26.46 Opava 23.06.2020
800 m 2:03.15 Opava 26.05.2020
1000 m 3:08.28 Opava 19.09.2017
1500 m 4:44.78 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
skok vysoký 1.50 Opava 10.05.2017
skok vysoký 1.60 h Opava 04.12.2018
skok daleký 4.70 Opava 19.09.2017
vrh koulí 4kg 09.18 Opava 19.09.2017
pohár rozhlasu 1296 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
středoškolský pohár 2464 Opava 24.09.2019
čtyřboj 1899 Opava 19.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.67 h Opava 27.01.2019
60 m 07.54 Opava 24.09.2019
200 m 24.80 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.62 Olomouc 25.05.2019
400 m 54.07 Opava 24.09.2019
800 m 2:07.36 Břeclav 24.08.2019
1500 m 4:44.78 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pohár rozhlasu 1296 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
středoškolský pohár 2464 Opava 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) středoškolský pohár/Dci Opava 2464
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 60 m/Dci/B01 2 Opava 07.54
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 400 m/Dci/B01 1 Opava 54.07
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B02 7 Břeclav 2:07.36
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B02 1 Opava 55.40
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 800 m/M Opava 2:07.54
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 07.67
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B01 2 Opava 17.99
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) pohár rozhlasu/Žci 8 Tyršův stadión, Opava 1296
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žci Tyršův stadión, Opava 07.71
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 1500 m/Žci Tyršův stadión, Opava 4:44.78
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F 8 Olomouc 4:54.34
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B04 2 Olomouc 24.62
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) pohár rozhlasu/Žci 11 Opava 1283
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 60 m/Žci/B01 4 Opava 07.72
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 1500 m/Žci/B01 2 Opava 4:46.57
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M Opava 18.34
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 07.83
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R06 4 Ostrava - Vítkovice 07.75
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B05 5 Ostrava - Vítkovice 24.80
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/F Opava 07.80
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B02 3 Opava 07.67