Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Krejčí
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Perun Vítězslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Hradec Králové 10.06.2019
60 m 07.65 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 12.29 Hradec Králové 11.05.2019
150 m 24.11 Pardubice 11.05.2016
200 m 28.11 h Jablonec nad Nisou 21.01.2017
200 m 25.72 Hradec Králové 03.09.2019
300 m 41.34 Hradec Králové 18.04.2018
400 m 55.88 Litomyšl 08.06.2019
400 m 56.02 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
800 m 2:40.9 Hradec Králové 12.05.2016
1000 m 3:13.25 Kolín 02.06.2018
1000 m 2:53.85 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 5:37.43 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.60 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2016
60 m překážek (0.91) 08.68 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.71 Kolín 08.05.2018
110 m překážek (0.91) 15.87 Mladá Boleslav 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.07 Hradec Králové 27.05.2018
300 m překážek (0.84) 41.72 Hradec Králové 12.06.2019
400 m překážek (0.91) 65.96 Čáslav 25.08.2019
skok vysoký 1.78 Praha - Eden 14.09.2019
skok vysoký 1.80 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.40 Kolín 01.06.2018
skok o tyči 2.50 h Praha - Stromovka 09.02.2020
skok daleký 5.92 Trutnov 09.10.2019
skok daleký 5.86 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
trojskok 11.32 Nové Město nad Metují 31.08.2019
vrh koulí 3kg 09.25 Jaroměř 17.09.2016
vrh koulí 3kg 10.87 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
vrh koulí 4kg 11.07 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 4kg 11.60 Trutnov 23.06.2018
vrh koulí 5kg 11.29 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 5kg 12.52 Pardubice 20.06.2020
hod diskem 1kg 28.85 Trutnov 21.05.2017
hod diskem 1,5kg 28.89 Hradec Králové 12.05.2019
hod kladivem 4kg 23.03 Trutnov 23.06.2018
hod oštěpem 600g 40.17 Trutnov 23.06.2018
hod oštěpem 700g 41.95 Hradec Králové 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.19 Jaroměř 17.09.2016
pohár rozhlasu 1134 Hradec Králové 03.05.2018
středoškolský pohár 2253 Trutnov 09.10.2019
pětiboj 1589 Hradec Králové 12.05.2016
sedmiboj hala [Zci] 3263 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [Dci] 4175 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 4358 Kolín 02.06.2018
desetiboj [Dci] 4741 Hradec Králové 11.05.2019
sprintérský trojboj 1627 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m 07.89 Hradec Králové 10.06.2019
100 m 12.29 Hradec Králové 11.05.2019
200 m 25.72 Hradec Králové 03.09.2019
400 m 55.88 Litomyšl 08.06.2019
1000 m 3:22.31 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 5:37.43 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.91) 08.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
110 m překážek (0.91) 15.87 Mladá Boleslav 25.05.2019
300 m překážek (0.84) 41.72 Hradec Králové 12.06.2019
400 m překážek (0.91) 65.96 Čáslav 25.08.2019
skok vysoký 1.75 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
skok vysoký 1.78 Praha - Eden 14.09.2019
skok o tyči 2.40 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 2.40 Hradec Králové 12.05.2019
skok daleký 5.41 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.92 Trutnov 09.10.2019
trojskok 11.32 Nové Město nad Metují 31.08.2019
vrh koulí 5kg 09.62 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 10.25 Hradec Králové 11.05.2019
hod diskem 1,5kg 28.89 Hradec Králové 12.05.2019
hod oštěpem 700g 41.95 Hradec Králové 12.05.2019
středoškolský pohár 2253 Trutnov 09.10.2019
sedmiboj hala [Dci] 3481 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [Dci] 4741 Hradec Králové 11.05.2019
sprintérský trojboj 1627 Hradec Králové 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dci Trutnov 2253
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dci 5 Trutnov 5.92
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dci 5 Trutnov 1.76
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) středoškolský pohár/Dci 11 Hradec Králové 1067
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) skok daleký/Dci Hradec Králové 5.70
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) skok vysoký/Dci 4 Hradec Králové 1.70
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci 7= Praha - Eden 1.78
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 4 Praha - Eden 16.00
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 2 Praha - Eden 42.66
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 19 Hradec Králové 1627
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B03 4 Hradec Králové 12.78
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B03 4 Hradec Králové 07.95
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 2 Hradec Králové 25.72
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 5 Nové Město nad Metují 46.96
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Dci 6 Nové Město nad Metují 11.32
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Dci 5= Nové Město nad Metují 1.70
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/M 8 Čáslav 1.74
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 5 Čáslav 65.96
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/R4 5 Olomouc 15.49
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/R4 6 Olomouc 42.25
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M 13 Pardubice 5.59
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/M 11 Pardubice 1.70
12.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m překážek (0.84)/Dci Hradec Králové 41.72
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M 7 Hradec Králové 5.03
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M 5 Hradec Králové 07.89
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 4 Hradec Králové 1148
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M Hradec Králové 12.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/M/F Litomyšl DNF
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/M/F MS Litomyšl 1.74
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M/B03 4 Litomyšl 55.88
29.05.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/M Mladá Boleslav 1.72
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Dci Mladá Boleslav 1.75
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 300 m překážek (0.84)/Dci Mladá Boleslav 42.57
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci Mladá Boleslav 15.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/M 11= Ústí nad Orlicí 1.65
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M 14 Ústí nad Orlicí 5.32
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) desetiboj [Dci]/Dci Hradec Králové 4741
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dci 4 Hradec Králové 12.29
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Dci Hradec Králové 57.88
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Dci Hradec Králové 5:37.43
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.91)/Dci Hradec Králové 16.48
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1,5kg/Dci Hradec Králové 28.89
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 700g/Dci Hradec Králové 41.95
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 5kg/Dci Hradec Králové 10.25
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Dci 4 Hradec Králové 5.20
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Dci 5 Hradec Králové 2.40
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Dci 4 Hradec Králové 1.72
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci Kolín 1.70
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Kolín 16.79
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Jičín 15.63
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci 7 Jičín 39.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dci/B01 6 Jičín 59.07
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 2 Kolín 16.48
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 10 Kolín 1.70
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 8 Praha - Stromovka 08.94
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci 4 Jablonec nad Nisou 09.14
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok vysoký/M 4= Jablonec nad Nisou 1.75
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci Jablonec nad Nisou 08.95
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci Jablonec nad Nisou 1.75
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.98
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M 5 Jablonec nad Nisou 1.75
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R07 7 Jablonec nad Nisou 07.93
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 skok vysoký/Dci/F Hradec Králové 1.75
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 7 Jablonec nad Nisou 07.82
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 14 Jablonec nad Nisou 5.41
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 20 Jablonec nad Nisou 09.62
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci 6= Jablonec nad Nisou 1.69
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B4 1 Jablonec nad Nisou 09.10
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci 11 Jablonec nad Nisou 2.40
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 12 Jablonec nad Nisou 3:22.31
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci 17 Jablonec nad Nisou 3481