Karta atleta

Export do excelu
  • Krejčí Ondřej
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Hradec Králové 10.6.2019
60 m 07.82 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 12.29 Hradec Králové 11.5.2019
150 m 24.11 Pardubice 11.5.2016
200 m 25.72 Hradec Králové 3.9.2019
200 m 28.11 h Jablonec nad Nisou 21.1.2017
300 m 41.34 Hradec Králové 18.4.2018
400 m 55.88 Litomyšl 8.6.2019
800 m 2:40.9 Hradec Králové 12.5.2016
1000 m 3:13.25 Kolín 1.6.2018
1000 m 3:17.84 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 5:37.43 Hradec Králové 11.5.2019
60 m překážek 10.60 Dvůr Králové nad Labem 16.6.2016
60 m překážek 08.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 14.71 Kolín 8.5.2018
110 m překážek 15.87 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m překážek 29.07 Hradec Králové 27.5.2018
300 m překážek 41.72 Hradec Králové 12.6.2019
400 m překážek 65.96 Čáslav 25.8.2019
sprintérský trojboj 1627 Hradec Králové 3.9.2019
pohár rozhlasu 1134 Hradec Králové 3.5.2018
středoškolský pohár 2253 Trutnov 9.10.2019
pětiboj 1589 Hradec Králové 12.5.2016
sedmiboj hala 3481 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
devítiboj 4358 Kolín 1.6.2018
desetiboj 4741 Hradec Králové 11.5.2019
hod diskem 1kg 28.85 Trutnov 21.5.2017
hod diskem 1,5kg 28.89 Hradec Králové 11.5.2019
hod kladivem 4kg 23.03 Trutnov 23.6.2018
hod oštěpem 600g 40.17 Trutnov 23.6.2018
hod oštěpem 700g 41.95 Hradec Králové 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 53.19 Jaroměř 17.9.2016
vrh koulí 3kg 09.25 Jaroměř 17.9.2016
vrh koulí 3kg 10.87 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
vrh koulí 4kg 11.60 Trutnov 23.6.2018
vrh koulí 4kg 11.07 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 5kg 10.25 Hradec Králové 11.5.2019
vrh koulí 5kg 09.62 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.92 Trutnov 9.10.2019
skok daleký 5.41 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 11.32 Nové Město nad Metují 31.8.2019
skok o tyči 2.40 Kolín 1.6.2018
skok o tyči 2.40 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.78 Hradec Králové 26.9.2018
skok vysoký 1.75 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 Hradec Králové 10.6.2019
60 m 07.82 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 12.29 Hradec Králové 11.5.2019
200 m 25.72 Hradec Králové 3.9.2019
400 m 55.88 Litomyšl 8.6.2019
1000 m 3:22.31 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 5:37.43 Hradec Králové 11.5.2019
60 m překážek 08.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
110 m překážek 15.87 Mladá Boleslav 25.5.2019
300 m překážek 41.72 Hradec Králové 12.6.2019
400 m překážek 65.96 Čáslav 25.8.2019
sprintérský trojboj 1627 Hradec Králové 3.9.2019
středoškolský pohár 2253 Trutnov 9.10.2019
sedmiboj hala 3481 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 4741 Hradec Králové 11.5.2019
hod diskem 1,5kg 28.89 Hradec Králové 11.5.2019
hod oštěpem 700g 41.95 Hradec Králové 11.5.2019
vrh koulí 5kg 10.25 Hradec Králové 11.5.2019
vrh koulí 5kg 09.62 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.92 Trutnov 9.10.2019
skok daleký 5.41 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 11.32 Nové Město nad Metují 31.8.2019
skok o tyči 2.40 Hradec Králové 11.5.2019
skok o tyči 2.40 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.78 Praha - Eden 14.9.2019
skok vysoký 1.75 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dci Trutnov 2253
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Dci 5 Trutnov 5.92
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) výška/Dci 5 Trutnov 1.76
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) strPohar/Dci 11 Hradec Králové 1067
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) dálka/Dci Hradec Králové 5.70
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) výška/Dci 4 Hradec Králové 1.70
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dci 7= Praha - Eden 1.78
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B02 4 Praha - Eden 16.00
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 2 Praha - Eden 42.66
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 19 Hradec Králové 1627
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B03 4 Hradec Králové 12.78
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B03 4 Hradec Králové 07.95
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 2 Hradec Králové 25.72
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 300 m př./Dci/B01 5 Nové Město nad Metují 46.96
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Dci 6 Nové Město nad Metují 11.32
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) výška/Dci 5= Nové Město nad Metují 1.70
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) výška/M 8 Čáslav 1.74
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m př./M/B02 5 Čáslav 65.96
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R4 5 Olomouc 15.49
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dci/R4 6 Olomouc 42.25
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/M 13 Pardubice 5.59
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/M 11 Pardubice 1.70
12.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m př./Dci Hradec Králové 41.72
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M 7 Hradec Králové 5.03
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M 5 Hradec Králové 07.89
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 4 Hradec Králové 1148
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M Hradec Králové 12.50
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/M/F Litomyšl DNF
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M/F MS Litomyšl 1.74
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M/B03 4 Litomyšl 55.88
29.05.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (AC Mladá Boleslav) výška/M Mladá Boleslav 1.72
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) výška/Dci Mladá Boleslav 1.75
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 300 m př./Dci Mladá Boleslav 42.57
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 110 m př./Dci Mladá Boleslav 15.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) výška/M 11= Ústí nad Orlicí 1.65
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M 14 Ústí nad Orlicí 5.32
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) desetiboj/Dci Hradec Králové 4741
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dci 4 Hradec Králové 12.29
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Dci Hradec Králové 57.88
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Dci Hradec Králové 5:37.43
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m př./Dci Hradec Králové 16.48
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1,5kg/Dci Hradec Králové 28.89
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 700g/Dci Hradec Králové 41.95
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) koule 5kg/Dci Hradec Králové 10.25
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Dci 4 Hradec Králové 5.20
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/Dci 5 Hradec Králové 2.40
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Dci 4 Hradec Králové 1.72
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci Kolín 1.70
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/F 4 Kolín 16.79
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 110 m př./Dci/B01 2 Jičín 15.63
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) oštěp 700g/Dci 7 Jičín 39.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dci/B01 6 Jičín 59.07
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B02 2 Kolín 16.48
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/M 10 Kolín 1.70
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 8 Praha - Stromovka 08.94
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci 4 Jablonec nad Nisou 09.14
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) výška/M 4= Jablonec nad Nisou 1.75
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci Jablonec nad Nisou 08.95
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci Jablonec nad Nisou 1.75
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B02 2 Jablonec nad Nisou 08.98
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/M 5 Jablonec nad Nisou 1.75
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R07 7 Jablonec nad Nisou 07.93
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 výška/Dci/F Hradec Králové 1.75
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 7 Jablonec nad Nisou 07.82
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 14 Jablonec nad Nisou 5.41
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 20 Jablonec nad Nisou 09.62
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 6= Jablonec nad Nisou 1.69
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B4 1 Jablonec nad Nisou 09.10
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 11 Jablonec nad Nisou 2.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 12 Jablonec nad Nisou 3:22.31
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 17 Jablonec nad Nisou 3481