Karta atleta

Export do excelu
  • David Koutník
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér: Hubáček Petr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
60 m 07.51 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 11.99 Pacov 16.06.2019
150 m 21.13 h Praha-Stromovka 10.12.2016
150 m 19.27 Jihlava 28.04.2018
200 m 24.34 Pacov 16.06.2019
200 m 24.71 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 43.34 Jihlava 09.09.2017
300 m 42.81 h Praha - Strahov 20.01.2018
400 m 59.22 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
400 m 56.80 Třebíč 26.05.2019
800 m 2:13.82 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
800 m 2:15.98 Třebíč 02.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.96 Pacov 12.06.2016
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok vysoký 1.55 Jihlava 28.04.2018
skok daleký 4.91 Jihlava 09.09.2017
vrh koulí 3kg 08.12 Humpolec 11.09.2016
hod oštěpem 600g 37.78 Pacov 08.09.2018
hod oštěpem 700g 39.26 Pacov 16.06.2019
hod kriketovým míčkem 41.93 Pacov 12.06.2016
čtyřboj 1356 Humpolec 11.09.2016
sprintérský trojboj 1788 Ústí nad Orlicí 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 07.76 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
100 m 11.99 Pacov 16.06.2019
200 m 24.89 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 24.34 Pacov 16.06.2019
400 m 59.22 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
400 m 56.80 Třebíč 26.05.2019
800 m 2:13.82 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
800 m 2:15.98 Třebíč 02.06.2019
hod oštěpem 700g 39.26 Pacov 16.06.2019
sprintérský trojboj 1788 Ústí nad Orlicí 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Dci Ústí nad Orlicí 07.76
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Dci Ústí nad Orlicí 12.35
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dci Ústí nad Orlicí 25.39
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sprintérský trojboj/Dci Ústí nad Orlicí 1788
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 700g/Dci Pacov DNS
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov DNS
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Dci/F Pacov DNS
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 400 m/M 6 Pardubice 57.23
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov 11.99
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dci/F Pacov 24.34
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 700g/Dci/F Pacov 39.26
12.06.2019 Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M 9 Ústí nad Orlicí 2:18.03
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/BB MS Litomyšl 2:16.24
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 700g/Dci/F Třebíč 38.95
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/M/F Třebíč 2:15.98
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 4 Třebíč 12.12
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 3 Třebíč 56.80
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F Jihlava 38.05
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dci/B01 3 Jihlava 12.08
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Jihlava 25.25
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) 800 m/M 12 Ostrava - Vítkovice 2:13.82
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/F Praha - Strahov 07.54
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Dci/F Praha - Strahov DNS
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R05 1 Praha - Strahov 07.65
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B06 2 Praha - Strahov 24.89
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B04 6 Ostrava - Vítkovice 59.22
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B02 8 Ostrava - Vítkovice 2:26.80