Karta atleta

Export do excelu
  • David Jodl
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Najbrt Tomáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 526 993
    akt. 02.08.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - 1 -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.90 Tábor 24.05.2014
60 m 07.51 Písek 27.05.2018
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 01.02.2020
150 m 18.24 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 17.82 Písek 03.06.2018
200 m 23.25 Praha - Eden 14.09.2019
200 m 23.70 h Praha - Strahov 25.01.2020
600 m 2:19.01 Tábor 27.09.2014
800 m 3:15.21 České Budějovice 27.09.2015
60 m překážek (0.76) 12.44 České Budějovice 27.09.2015
60 m překážek (0.84) 11.25 h České Budějovice 14.01.2017
skok vysoký 1.28 Písek 24.05.2015
skok daleký 7.29 h Ostrava 19.02.2022
skok daleký 7.38 Maribor 16.07.2022
vrh koulí 3kg 07.64 h Praha-Strahov 24.01.2015
vrh koulí 3kg 09.54 Jablonec nad Nisou 26.09.2015
vrh koulí 4kg 09.93 h Praha - Strahov 28.01.2017
vrh koulí 4kg 12.76 Písek 03.06.2018
vrh koulí 5kg 10.05 Písek 25.05.2019
hod oštěpem 600g 23.07 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 46.10 Písek 24.05.2015
pohár rozhlasu 0586 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.05.2018
hod plným míčem 1kg 11.22 Tábor 24.05.2014
pětiboj 1088 České Budějovice 27.09.2015
čtyřboj 0529 Tábor 28.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.25 Praha - Eden 14.09.2019
skok daleký 7.09 Stará Boleslav 23.06.2019
vrh koulí 5kg 10.05 Písek 25.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci Praha - Eden 6.88
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B02 2 Praha - Eden 23.25
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Písek 23.77
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci Písek 6.72
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/M Praha - Děkanka 6.68
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dci/KA 2 Olomouc 6.79
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dci/F 4 Olomouc 6.72
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/M Stará Boleslav 7.09
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/U23M/F 11 Praha - Eden 6.57
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.78
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F 11 Písek 10.05
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci/F Písek 6.77
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/M Třebíč 6.90
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok daleký/Dci Karlovy Vary 6.57
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dci/B02 1= Karlovy Vary 23.87