Karta atleta

Export do excelu
  • Špok David
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Opava 25.4.2017
60 m 08.53 h Opava 22.1.2017
150 m 19.50 Opava 15.5.2018
300 m 39.45 Třinec 22.5.2018
400 m 55.69 Opava 15.5.2018
800 m 2:04.07 Opava 5.6.2018
800 m 2:09.40 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
1000 m 2:51.65 Ostrava - Vítkovice 31.7.2017
1000 m 2:50.92 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
1500 m 4:28.11 Litomyšl 20.9.2018
1500 m 4:25.11 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
3000 m 09:39.77 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1500 m překážek 4:35.71 Hranice 6.10.2018
2000 m překážek 6:42.81 Břeclav 26.5.2018
3000 m překážek 11:06.34 Plzeň 18.5.2019
středoškolský pohár 0757 Litomyšl 20.9.2018
vrh koulí 4kg 10.14 Opava 4.5.2017
skok daleký 5.37 Opava 3.5.2018
skok daleký 5.20 h Opava 7.1.2018
trojskok 11.74 Opava 5.6.2018
skok vysoký 1.72 Frýdek-Místek 19.6.2018
skok vysoký 1.71 h Valašské Meziříčí 10.3.2018
chůze dráha 3000 m 16:58.96 Opava 7.8.2018
chůze dráha 3000 m 17:55.78 h Ostrava 13.1.2018
chůze dráha 5000 m 28:41.77 Ostrava - Vítkovice 1.7.2018
Přespolní běh 10:53 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:25.11 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
3000 m 09:39.77 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
2000 m překážek 6:49.43 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
3000 m překážek 11:06.34 Plzeň 18.5.2019
skok vysoký 1.60 h Opava 6.1.2019
Přespolní běh 14:23 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m př./M MB Plzeň 11:06.34
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 2000 m př./M 14 Pliezhausen 6:50.56
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 2000 m př./Dci MB Ostrava - Vítkovice 6:49.43
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 33 Mladá Boleslav 14:23
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Dci 16 Praha - Stromovka 10:34.74
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/B Ostrava - Vítkovice DNS
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B02 5 Ostrava - Vítkovice 09:39.77
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B01 5 Ostrava - Vítkovice 4:25.11
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) výška/M 7 Opava 1.60