Karta atleta

Export do excelu
  • Plaček Tadeáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér Petr Kotyza
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.25 Brno 10.9.2018
150 m 17.49 Znojmo 28.5.2017
150 m 18.16 h Ostrava 3.2.2017
200 m 22.89 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 22.72 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 34.80 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m 35.09 h Ostrava 3.3.2018
400 m 48.07 Baku 22.7.2019
400 m 48.86 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 1:54.42 Břeclav 26.5.2018
800 m 1:59.55 h Ostrava 20.1.2018
1500 m 4:33.48 Vyškov 10.5.2018
pohár rozhlasu 1315 Vyškov 10.5.2018
skok daleký 6.03 Vyškov 10.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 22.89 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 22.72 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
400 m 48.07 Baku 22.7.2019
400 m 48.86 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 1:55.95 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
800 m 2:03.82 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/J/B1 2 Plzeň 49.41
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/J/B1 5 Plzeň 2:00.40
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/B01 2 Břeclav 2:00.03
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B01 2 Břeclav 49.07
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B2 4 Hodonín 49.33
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1000 m/M Brno DNF
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B2 5 Praha - Juliska 48.60
22.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 400 m/Dci/R1 4 Baku 48.07
22.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 400 m/Dci/F 5 Baku 48.58
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Trnava 48.80
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R1 1 Olomouc 49.80
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/F Olomouc 49.14
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R3 1 Praha - Eden 48.58
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/F 4 Praha - Eden 48.68
25.05.2019 Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, skupina A 400 m/M 7 Castellon 48.71
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B2 5 Plzeň 48.94
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F Vyškov DNF
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 5 Ostrava - Vítkovice 22.89
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 800 m/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 1:55.95
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R1 1 Praha - Stromovka 51.00
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/F Praha - Stromovka 50.00
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B01 1 Ostrava - Vítkovice 22.72
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Ostrava - Vítkovice 48.86
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 Ostrava - Vítkovice DNF
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B01 2 Ostrava - Vítkovice 50.01
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:03.82