Karta atleta

Export do excelu
  • Hartmann Jakub
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Břeclav 27.05.2018
60 m 07.57 h Bratislava 26.01.2020
100 m 12.04 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
150 m 17.67 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
150 m 18.02 h Bratislava 14.12.2019
200 m 23.96 Opava 08.06.2019
200 m 24.46 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 37.93 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m 38.76 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 53.81 Olomouc 28.06.2019
400 m 53.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
600 m 1:30.27 h Bratislava 14.12.2019
800 m 2:13.93 Uherské Hradiště 22.06.2019
800 m 2:03.78 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
1500 m 5:14.15 Brno 22.04.2017
110 m překážek 23.81 Brno - stadion VUT 30.09.2018
2000 m překážek 7:30.88 Brno 01.06.2019
desetiboj 2898 Brno - stadion VUT 30.09.2018
hod diskem 2kg 14.10 Brno - stadion VUT 30.09.2018
hod oštěpem 800g 21.82 Brno - stadion VUT 30.09.2018
vrh koulí 7,26kg 05.86 Brno - stadion VUT 30.09.2018
skok daleký 4.73 Brno - stadion VUT 30.09.2018
skok daleký 4.66 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
skok o tyči 0.00 Brno - stadion VUT 30.09.2018
skok vysoký 1.40 Brno - stadion VUT 30.09.2018
Přespolní běh 0:07:53 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.57 h Bratislava 26.01.2020
200 m 24.46 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
800 m 2:03.78 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mládežnícka atletika 150 m/Dci/B1 2 Bratislava 18.02
14.12.2019 Mládežnícka atletika 600 m/Dci/B1 3 Bratislava 1:30.27
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Dci 9 Ostravice 0:07:53
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B01 5 Břeclav 54.24
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B02 4 Břeclav 24.24
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R4 5 Olomouc 53.81
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B02 9 Uherské Hradiště 2:13.93
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B03 2 Uherské Hradiště 24.01
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B03 4 Opava 54.44
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B03 3 Opava 23.96
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/Dci/F Hodonín 54.47
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Hodonín 24.20
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 2000 m př./Dci/F 9 Brno 7:30.88
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/Dci/B01 2 Brno 54.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R02 6 Vyškov 12.15
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B02 3 Vyškov 54.36
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B02 6 Vyškov 24.07
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B3 3 Ostrava - Vítkovice 12.04
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 6 Ostrava - Vítkovice 54.32
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R4 4 Praha - Stromovka 53.94
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 54.12
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B05 4 Ostrava - Vítkovice 24.75
27.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B9 1 Bratislava 54.37
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/B6 4 Bratislava 07.70
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/R7 3 Bratislava 07.74
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 1 Ostrava - Vítkovice 07.71
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B03 3 Ostrava - Vítkovice 38.76
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B04 2 Ostrava - Vítkovice 18.22
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F 8 Brno-Nový Lískovec 4.66
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R05 1 Brno-Nový Lískovec 07.98
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/FB Brno-Nový Lískovec 07.85