Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Vojtěch Vítězsl
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Praha - Přátelství 30.8.2018
60 m 07.93 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 12.9 Praha - Juliska 19.9.2017
150 m 18.70 Praha - Eden 5.9.2018
150 m 18.69 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.18 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 25.65 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.29 Praha - Eden 12.9.2018
300 m 40.05 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 56.90 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
400 m 57.43 h Praha - Stromovka 22.1.2019
800 m 2:13.32 Praha - Eden 21.8.2018
800 m 2:14.27 h Praha-Strahov 22.2.2018
1500 m 4:39.28 Pardubice 22.6.2019
1500 m 4:57.74 h Praha - Strahov 10.2.2018
hod oštěpem 500g 19.48 Praha - Juliska 19.9.2017
vrh koulí 4kg 07.45 Praha - Juliska 6.6.2017
skok daleký 4.67 Praha - Juliska 6.6.2017
skok daleký 4.78 h Praha-Juliska 18.1.2018
Přespolní běh 11:54 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.96 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
150 m 18.69 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.18 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 25.65 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.05 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 56.90 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
400 m 57.43 h Praha - Stromovka 22.1.2019
800 m 2:13.45 Litomyšl 8.6.2019
1500 m 4:39.28 Pardubice 22.6.2019
Přespolní běh 15:23 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M 16 Pardubice 4:39.28
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 1 Praha - Stromovka 2:13.46
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B05 4 Praha - Stromovka 25.57
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/BB 6 Litomyšl 2:13.45
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F 5 Praha - Eden 4:45.15
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B03 5 Praha - Eden 25.18
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B03 3 Ústí nad Orlicí 56.90
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 800 m/Dci/B01 3 Praha - Děkanka 2:17.58
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B02 4 Praha - Děkanka 26.27
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 59 Mladá Boleslav 15:23
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B04 7 Jablonec nad Nisou 08.02
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B06 5 Jablonec nad Nisou 07.96
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R06 4 Praha - Stromovka 08.02
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B05 3 Praha - Stromovka 25.65
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B1 5 Praha - Stromovka 57.43
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B13 4 Praha-Strahov 18.69
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B8 3 Praha-Strahov 40.05