Karta atleta

Export do excelu
  • Krauer Václav
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Slavkov u Brna, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.61 Břeclav 08.10.2019
60 m 07.79 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 11.75 Slavkov u Brna 22.06.2019
150 m 19.91 Břeclav 10.09.2017
150 m 18.40 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 24.57 Hodonín 02.06.2019
400 m 54.88 Slavkov u Brna 22.06.2019
800 m 2:32.92 Břeclav 10.09.2017
1500 m 5:08.20 Slavkov u Brna 22.06.2019
60 m překážek 11.68 Třinec 08.10.2016
300 m překážek 44.11 Brno 15.07.2019
středoškolský pohár 1360 Vyškov 01.10.2019
pětiboj 1398 Třinec 08.10.2016
desetiboj 4268 Slavkov u Brna 22.06.2019
hod diskem 1,5kg 19.61 Slavkov u Brna 22.06.2019
hod oštěpem 700g 20.65 Slavkov u Brna 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 31.87 Třinec 08.10.2016
vrh koulí 5kg 08.73 Slavkov u Brna 22.06.2019
skok vysoký 1.50 Břeclav 10.09.2017
skok daleký 5.87 Olomouc 28.06.2019
skok o tyči 2.52 Brno 05.08.2019
skok daleký 5.24 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 18.40 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 5.24 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dci 22 Břeclav 1155
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) dálka/Dci/F 10 Břeclav 5.48
08.10.2019 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 60 m/Dci/B02 3 Břeclav 07.61
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) 60 m/Dci/B02 1 Vyškov 07.0
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) dálka/Dci Vyškov 5.88
01.10.2019 Okresní kolo SAP - Vyškov (František Herman, Herman.F@seznam.cz) strPohar/Dci 7 Vyškov 1360
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) tyč/M 5 Brno 2.52
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/M/B01 2 Brno 55.04
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/M/B02 4 Brno 11.96
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M 4 Brno 5.81
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B02 1 Brno 07.72
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m př./Dci/F Brno 44.11
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dci/KA 10 Olomouc 5.87
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 100 m/Dci/B3 1 Slavkov u Brna 11.75
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 110 m př./Dci/B3 1 Slavkov u Brna 18.90
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 1500 m/Dci Slavkov u Brna 5:08.20
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 400 m/Dci/B3 1 Slavkov u Brna 54.88
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) dálka/Dci Slavkov u Brna 6.22
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) desetiboj/Dci Slavkov u Brna 4268
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) disk 1,5kg/Dci Slavkov u Brna 19.61
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) koule 5kg/Dci Slavkov u Brna 08.73
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) oštěp 700g/Dci Slavkov u Brna 20.65
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) tyč/Dci Slavkov u Brna 2.00
22.06.2019 Slavkovský desetiboj (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) výška/Dci Slavkov u Brna 1.50
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/F 6 Hodonín 12.11
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dci/F 4 Hodonín 5.86
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R02 3 Hodonín 12.11
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Hodonín 24.57
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F 9 Vyškov 5.83
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R03 5 Vyškov 11.98
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B02 6 Vyškov 56.28