Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Bujdák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.06 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.55 Zlín 18.08.2018
60 m 07.43 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 11.74 Otrokovice 01.06.2020
150 m 18.57 h Ostrava 21.01.2018
150 m 18.03 Vyškov 08.09.2018
200 m 24.32 Otrokovice 01.06.2020
300 m 49.82 Olomouc 27.09.2015
800 m 2:47.04 Zlín 14.09.2016
40 yardů př. 05.54 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 09.59 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76) 09.39 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.84) 08.49 h Ostrava 03.03.2018
60 m překážek (0.91) 08.17 h Bratislava 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 13.64 Hranice 16.09.2018
110 m překážek (0.91) 14.90 Olomouc 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 26.32 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.76 Brno 13.09.2017
skok vysoký 1.80 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 6.67 Jihlava 17.06.2018
skok daleký 6.58 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 14.00 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 13.98 Holešov 20.06.2020
vrh koulí 4kg 08.81 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 03.05.2018
vrh koulí 5kg 10.51 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 26.81 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 31.43 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 48.44 Zlín 14.09.2016
pohár rozhlasu 1454 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 1356 Otrokovice 13.09.2018
pětiboj 2125 Zlín 14.09.2016
vrhačský trojboj 1237 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.06 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.43 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
60 m 07.72 Holešov 01.05.2019
40 yardů př. 05.57 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.91) 08.40 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
110 m překážek (0.91) 15.31 Vyškov 11.05.2019
skok vysoký 1.73 Holešov 01.05.2019
skok vysoký 1.75 h Otrokovice 12.12.2019
skok daleký 6.43 Brno 28.08.2019
skok daleký 6.33 h Otrokovice 12.12.2019
trojskok 13.74 h Praha - Stromovka 24.02.2019
trojskok 13.68 Hodonín 02.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dci/F Otrokovice 1.60
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dci/F Otrokovice 12.50
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci/F Otrokovice 6.13
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 6.33
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dci Otrokovice 1.75
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dci/R02 3 Otrokovice 04.99
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dci/F Otrokovice 05.03
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dci Břeclav 6.39
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci Břeclav 13.35
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 5 Břeclav 15.84
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M 4 Břeclav 13.02
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 6 Břeclav 6.18
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) skok daleký/M 7 Brno 6.43
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/M Hodonín 13.23
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M Hodonín 6.35
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Dci/F Olomouc 13.44
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/M/F 4 Jihlava 6.27
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) trojskok/M/F Jihlava 13.40
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/M/F Znojmo 13.10
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/M/F 4 Znojmo 6.24
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Dci/F MS Hodonín 13.68
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc 13.56
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok daleký/Dci 5 Olomouc 6.35
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 6 Olomouc 15.79
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/M/F 4 Vyškov 6.14
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/M/F 12= Vyškov 1.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/M/F Vyškov 13.34
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 3 Vyškov 15.31
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Dci/F Vyškov DNS
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 15.92
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 6.19
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 12.72
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/Dci Holešov 6.03
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok vysoký/Dci Holešov 1.73
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Dci Holešov 07.72
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci Praha - Stromovka 13.74
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/J Otrokovice 13.53
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 08.44
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 2 Olomouc 08.65
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc 13.70
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 13.58
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.40
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.55
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/M/F Otrokovice DNS
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 1 Olomouc 08.57
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Olomouc 08.48
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R01 3 Olomouc 07.49
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dci Olomouc DNS
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.40
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.49
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 6 Ostrava - Vítkovice 13.35
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 2 Ostrava - Vítkovice 07.43
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dci/B01 2 Otrokovice 05.06
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dci/F Otrokovice 13.51
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dci/F Otrokovice 1.74
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Dci/F Otrokovice 05.57
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci/F Otrokovice 6.25