Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Zdražil
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 06.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 h Olomouc 09.02.2019
60 m 07.89 Přerov 01.05.2019
100 m 12.48 Hranice 18.05.2019
150 m 20.50 h Ostrava 21.01.2018
150 m 18.97 Hranice 16.09.2018
200 m 25.13 Hranice 18.05.2019
300 m 48.60 h Ostrava 03.02.2017
300 m 43.1 Přerov 18.04.2018
800 m 3:24.48 h Olomouc 05.02.2016
800 m 2:54.5 Přerov 22.09.2016
60 m překážek (0.76) 11.59 Šumperk 17.05.2016
60 m překážek (0.76) 11.07 h Olomouc 16.12.2016
60 m překážek (0.84) 09.36 h Olomouc 14.12.2018
60 m překážek (0.91) 09.41 h Olomouc 09.02.2019
100 m překážek (0.84) 15.47 Přerov 19.06.2018
110 m překážek (0.91) 19.96 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.77 Hranice 16.09.2018
300 m překážek (0.84) 44.52 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok vysoký 1.06 h Olomouc 19.03.2016
skok vysoký 1.35 Přerov 24.04.2018
skok daleký 3.95 h Olomouc 24.02.2017
skok daleký 4.58 Přerov 13.06.2018
vrh koulí 3kg 05.40 h Olomouc 19.03.2016
vrh koulí 3kg 07.87 Přerov 19.07.2017
vrh koulí 4kg 09.77 Přerov 24.10.2018
vrh koulí 5kg 08.82 Přerov 17.05.2019
hod diskem 1kg 28.06 Přerov 24.10.2018
hod diskem 1,5kg 19.79 Přerov 24.05.2019
hod kladivem 4kg 19.53 Šumperk 31.05.2018
hod kladivem 5kg 18.13 Přerov 17.05.2019
hod oštěpem 600g 08.66 Přerov 03.10.2018
hod oštěpem 700g 20.08 Přerov 22.03.2019
hod kriketovým míčkem 39.54 Přerov 22.09.2016
pohár rozhlasu 0537 Přerov 10.05.2018
pětiboj 1277 Přerov 22.09.2016
pětiboj hala 0577 h Olomouc 19.03.2016
sprintérský trojboj 1654 Přerov 01.05.2019
vrhačský trojboj 0740 Přerov 17.05.2019
vrhačský čtyřboj 0882 Přerov 03.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 h Olomouc 09.02.2019
60 m 07.89 Přerov 01.05.2019
100 m 12.48 Hranice 18.05.2019
200 m 25.13 Hranice 18.05.2019
60 m překážek (0.91) 09.41 h Olomouc 09.02.2019
110 m překážek (0.91) 19.96 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.95 Přerov 01.05.2019
300 m překážek (0.84) 44.52 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
vrh koulí 5kg 08.82 Přerov 17.05.2019
hod diskem 1,5kg 19.79 Přerov 24.05.2019
hod kladivem 5kg 18.13 Přerov 17.05.2019
hod oštěpem 700g 20.08 Přerov 22.03.2019
sprintérský trojboj 1654 Přerov 01.05.2019
vrhačský trojboj 0740 Přerov 17.05.2019
vrhačský čtyřboj 0814 Přerov 17.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R04 Olomouc DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B03 Olomouc DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B04 Olomouc DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 Olomouc DNF
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 Olomouc DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B03 Olomouc DNS
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Přerov 08.14
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Přerov 19.79
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 5kg/Dci Přerov 15.11
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R01 5 Hranice 12.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B06 2 Hranice 25.13
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 5kg/Dci Přerov 18.13
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Přerov 18.54
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Přerov 08.82
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Přerov 19.16
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/Dci Přerov 0740
17.05.2019 5.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/Dci Přerov 0814
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 8 Ostrava - Vítkovice 19.96
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 6 Ostrava - Vítkovice 44.52
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 5 Ostrava - Vítkovice 25.64
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M 17 Přerov 1654
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B03 3 Přerov 07.89
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B03 3 Přerov 12.93
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B03 5 Přerov 25.29
01.05.2019 Vložené závody Přerovského pětiboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m překážek (0.76)/M Přerov 29.95
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Přerov 07.42
22.03.2019 První vrhačské závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Přerov 07.70
22.03.2019 První vrhačské závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Přerov 20.08
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R02 Olomouc DNF
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R02 3 Olomouc 07.73
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FB Olomouc 09.41
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/FB Olomouc 07.68
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 6 Ostrava - Vítkovice 07.70
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R02 6 Ostrava - Vítkovice 09.70
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 09.66
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 3 Olomouc 09.69
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R05 2 Olomouc 07.83